چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

حواس هیچ کس به حکم بودیمیر نیست

7 روز تا محرومیت پرسپولیس از سه پنجره نقل و انتقالاتی!

7 روز تا محرومیت پرسپولیس از سه پنجره نقل و انتقالاتی!

ایران ورزشی: در تیم پرسپولیس و باشگاه چرا اما رسانه‌ها و هواداران  این تیم انگار فراموش کرده‌اند که اگر تا 7 روز دیگر طلب ماریو بودیمیر پرداخت نشود، باشگاه پرسپولیس از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

حدود یک ماه قبل (6 دی) بود که دادگاه عالی ورزش (CAS) حکم قبلی کمیته انضباطی فیفا علیه پرسپولیس درباره بدهی‌اش به بودیمیر را تأیید کرد و مقرر شد پرسپولیس 475 هزار یورو طلب این بازیکن، هزینه دادرسی و 5 درصد سود سالیانه را به این بازیکن پرداخت کند. آن زمان گفته شد باشگاه چیزی حدود 40 روز فرصت دارد تا این پول را پرداخت کند اما حالا و در شرایطی که چیزی به پایان این مهلت نمانده هیچ خبری از آماده بودن پول برای فرار از محرومیت شنیده نمی‌شود.
از قرار معلوم 12 بهمن ماه مهلت چهل روزه پرسپولیس به پایان خواهد رسید اما باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته منبعی برای تهیه این پول گزاف که حدود 15 میلیارد تومان می‌شود، پیدا کند.
جالب اینکه طی یکی دو هفته گذشته  بعد از نمایش خوب در دربی و برد مقابل فولاد مدعی، اعضای کادر فنی برای بازیکنان از مدیریت باشگاه تقاضای پاداش کرده‌اند که سمیعی گفته هیچ پولی در باشگاه نیست. او برای پرداخت 10 درصد ابتدایی قرارداد این فصل بازیکنان و کادر فنی هم از محل‌های مختلف پول قرض کرده بود اما حالا هم معضل تهیه پول بودیمیر را در پیش دارد هم باید برای مربیان و بازیکنان پول فراهم کند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.