سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

با تشکیل جلسه هیأت‌مدیره در کارخانه

امروز، رحمان رضایی برکنار می‌شود؟

امروز، رحمان رضایی برکنار می‌شود؟
نسرین کاظمی
نسرین کاظمی خبرنگار

با توجه به اینکه قرار است امروز جلسه هیأت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن برگزار شود، احتمال می‌رود همین امروز هم اعلام شود رحمان رضایی از سرمربیگری سبزپوشان اصفهانی برکنار شده است.

ایران ورزشی: ذوب‌آهن اصفهان از ابتدای فصل تا الان که 12 هفته از مسابقات فصل بیستم را پشت سر گذاشته هنوز نتوانسته هیچ بردی به دست بیاورد. این مسأله باعث انتقادات زیادی به کادر فنی جوان ذوبی‌ها شد. با این وجود مسئولان باشگاه ذوب‌آهن امیدوار به روزهای خوب برای تیم‌شان بودند اما باز هم خبری از کسب پیروزی نبود، به همین دلیل مسئولان باشگاه ذوب‌آهن تصمیم گرفتند به رحمان رضایی اولتیماتوم بدهند تا بلکه به تیم شوک وارد شود.

بر این اساس قرار بود در 5 بازی باقی‌مانده تا نیم‌فصل اول که 15 امتیاز وجود دارد، رحمان رضایی حداقل 11 امتیاز کسب کند؛ یعنی در بین 5 بازی باقی‌مانده حداقل 3 برد و 2 تساوی به دست بیاورد، در غیر این صورت رحمان رضایی باید از سرمربیگری ذوب‌آهن اصفهان کنار برود. بعد از این اولتیماتوم، ذوب‌آهن 2 بازی انجام داد که مقابل سایپا شکست خورد و مقابل نفت مسجدسلیمان به تساوی رضایت داد. با این شرایط ذوب‌آهن از 15 امتیازی که تا پایان فصل داشت، 5 امتیاز از دست داد و بر این اساس دیگر نباید به‌عنوان سرمربی به کارش ادامه دهد، چراکه طبق آن اولتیماتوم، ذوب‌آهن دیگر نمی‌تواند از 3 بازی باقی‌مانده تا پایان نیم‌فصل اول، 11 امتیاز به دست بیاورد و رحمان رضایی هیچ شانسی برای ماندن ندارد.

البته ذوب‌آهن در بازی با نفت مسجدسلیمان با بدشانسی بزرگی هم مواجه شد و گلی که زد کاملاً درست بود اما توسط داور آفساید اعلام شد تا 3 امتیاز ارزشمند از دست برود و تبدیل به یک امتیاز شود. همین مسأله باعث شد خیلی‌ها تصور کنند شاید به رحمان رضایی شانس دیگری داده شود اما اینطور نیست، چراکه خبر می‌رسد باشگاه ذوب‌آهن با چند گزینه برای سرمربیگری این تیم مذاکره کرده و قرار است به‌زودی جانشین رحمان رضایی انتخاب شود. صحبت‌های رسول کربکندی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن هم نشان می‌دهد دیگر رحمان رضایی هیچ شانسی برای ماندن ندارد و به‌زودی باید چمدان خود را ببندد تا اصفهان را ترک کند: «تصمیماتی در این خصوص گرفته شده است اما امروز هیأت‌مدیره و کارخانه جلسه‌ای دارند که باید ببینیم در آن جلسه چه خواهد گذشت و نتیجه‌اش مشخص خواهد.» با توجه به اینکه قرار است امروز جلسه هیأت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن برگزار شود، احتمال می‌رود همین امروز هم اعلام شود رحمان رضایی از سرمربیگری سبزپوشان اصفهانی برکنار شده است.

 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.