پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

حبیب نورماگومدوف پس از شکست کانر مک گرگور در UFC 257

وقتی با بچه‌ها تمرین کنی همین می‌شود!

وقتی با بچه‌ها تمرین کنی همین می‌شود!

اندکی پس از شکست کانر مک گرگور برابر داستین پوریه در مبارزه اصلی رویداد UFC 257، حبیب نورماگومدوف به باخت دشمن قدیمی‌اش واکنش نشان داد. مبارز ایرلندی امروز صبح در اواسط راند دوم مبارزه برابر پوریه ناک اوت شد تا اولین شکست از طریق ناک اوت را در دوران حرفه‌ای خود تجربه کند

 به گزارش ایران ورزشی، رقیب اصلی کانر در سال‌های اخیر یعنی حبیب نورماگومدوف پس از این مبارزه در توییتر نوشت:

وقتی تیمت را تغییر می‌دهی، آن دسته از حریفان تمرینی را که از تو یک قهرمان ساختند ترک می‌کنی و با بچه‌ها تمرین می‌کنی همین می‌شود. این کار مرسوم نیست.

تا قبل از رویداد UFC 257، مک گرگور برای رسیدن به وزن 70 کیلوگرم در تمرینات خود روند جدیدی در پیش گرفته بود اما مربیان قدیمی او یعنی جان کاوانا به‌عنوان مربی اصلی و اوون رادی به‌عنوان مربی مبارزه سرپا در تمرینات او را همراهی می‌کردند. منظور حبیب از این اظهارات احتمالا عدم تمرین مک گرگور با سایر مبارزان UFC استکانر مک گرگور پیش از این مبارزه امیدوار بود تا یک رویارویی مجدد با نورماگومدوف داشته باشد. این دو در سال 2018 به مصاف هم رفته بودند که در پایان مبارز داغستانی به پیروزی رسید. در تمام سال‌های اخیر حتی خارج از اکتاگون، همیشه بین مک گرگور و نورماگومدوف درگیری‌های لفظی و حتی فیزیکی وجود داشته است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.