شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

مکالمات پرخاشگرانه کونته با داور بازی اینتر - اودینزه فاش شد

مکالمات پرخاشگرانه کونته با داور بازی اینتر - اودینزه فاش شد

اظهارات پرخاشگرانه آنتونیو کونته، سرمربی تیم فوتبال اینتر با داور بازی تیمش و اودینزه که در آن اخراج شد، فاش شده است.

به گزارش ایران ورزشی، بازی شب گذشته (شنبه) تیم‌های فوتبال اینتر و اودینزه در ورزشگاه داسیا آره‌نای شهر اودینه با یکسری حواشی همراه بود که همه آنها توسط دوربین‌ها تلویزیونی شکار نشد.

طبق ادعای شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا، اعضای کادر فنی تیم فوتبال اینتر از جمله آنتونیو کونته و گابریله (له‌له) اوریالی که به شدت از قضاوت داور مسابقه فابیو مارسکا ناراضی بودند، در پایان مسابقه و در تونل منتهی به رختکن‌ها به او پرخاش کردند. آنتونیو کونته در دقایق پایانی این بازی که با تساوی بدون گل خاتمه یافت به دلیل اعتراضات بی‌پایانش به تصمیمات داور کارت قرمز گرفت و اخراج شد.

طبق ادعای اسکای اسپورت ایتالیا؛ کونته پیش از رفتن دو تیم به رختکن، به شیوه‌ای طعنه‌آمیز به داور مسابقه گفت: همه چیز زیر سر تو است مارسکا. همیشه این تو هستی که این وضعیت را برای ما می‌سازی، حتی در VAR، همیشه پای تو در میان است، همیشه تویی مارسکا. آفرین به تو مارسکا.

جنجال‌ها اما به این جا ختم نشد و هنگام رفتن دو تیم و داوران به رختکن‌ها در تونل ورزشگاه، اوریالی هم از داور کارت قرمز گرفت. به همین دلیل او از دست مارسکا عصبانی شد و آن زمان بود که درگیر لفظی شدیدی میان کونته، اوریالی و مارسکا در گرفت که داور ایتالیایی را مجاب کرد پاسخ سرمربی اینتر و دستیار او را بدهد.

طبق گزارش اسکای، مارسکا خطاب به سرمربی اینتر گفته است: وقتی تیمت نمی‌تواند برنده شود، آن را بپذیر.

اکنون باید دید که مارسکا در گزارش خود برای کمیته داوران، درگیری لفظی‌اش با کونته و دستیار او را چگونه تشریح می‌کند و به سبب آن چه مجازاتی برای اعضای اصلی کادر فنی اینتر در نظر گرفته خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.