دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

رییس کمیته استیناف: کمیته وضعیت صلاحیت رسیدگی به پرونده شجاع خلیل زاده را دارد

رییس کمیته استیناف: کمیته وضعیت صلاحیت رسیدگی به پرونده شجاع خلیل زاده را دارد

علیرضا صالحی معتقد است کمیته وضعیت نباید قرار عدم صلاحیت به رسیدگی پرونده شجاع خلیل زاده را صادر می‌ کرد

به گزارش ایران ورزشی، پس از اعتراض باشگاه پرسپولیس به فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده، کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال مدتی قبل اعلام کرد صلاحیت رسیدگی به این موضوع را ندارد.

پس از این رای پرسپولیس اعتراض خود را در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال پیگیری کرد.

علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت این پرونده گفت:

کمیته وضعیت اعلام کرده بود با توجه به اینکه یک بعد فسخ قرارداد خلیل زاده با باشگاه پرسپولیس بین ‌المللی است و این بازیکن اکنون در قطر بازی می ‌کند، نمی ‌توانیم به این پرونده رسیدگی کنیم. پس از بررسی مقررات نقل و انتقالات و آئین دادرسی کمیته وضعیت دیدیم حضور خلیل زاده در تیم قطری منافاتی با رسیدگی ندارد و کمیته وضعیت نباید قرار عدم صلاحیت به رسیدگی را صادر می‌ کرد.

صالحی ادامه داد:

اکنون باید کمیته وضعیت یا این اعتراض را رد و قبول کرده یا اینکه باشگاه پرسپولیس را به مرجع صلاحیت دار رسیدگی به پرونده یعنی فیفا هدایت کند. دلیل تصمیم ما نافی بودن نظر کمیته وضعیت با رعایت مقررات قانونی بود و این پرونده را به این کمیته عودت دادیم تا بررسی کند.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا صدور رای باطل بودن فسخ قرارداد خلیل زاده با پرسپولیس از سوی کمیته وضعیت می ‌تواند از سوی فیفا مورد استناد قرار بگیرد، گفت:

ما فقط استدلال این کمیته را مطابق مقررات ندیدیم و اعلام کردیم باید درباره این پرونده تصمیم گیری کند اما نمی‌ دانم این کمیته به پرونده فسخ قرارداد خلیل زاده با پرسپولیس ورود می‌ کند ‌یا خیر؟ نظر ما این بود صدور قرار عدم صلاحیت برای رسیدگی مطابق مقررات نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.