چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

آمار ناامیدکننده انصاری‌فرد در یونان

کریم، 317 دقیقه و تنها یک گل زده

کریم، 317 دقیقه و تنها یک گل زده

انصاری‌فرد از وقتی به یونان رفته، پنج بار در ترکیب آ.ا.ک اتن قرار گرفته، 317 دقیقه در زمین بوده و فقط موفق شده یک گل به ثمر برساند.

آمار ناامیدکننده انصاری‌فرد در یونان

کریم انصاری‌فرد که پس از سه حضور ثابت در ترکیب آ.ا.ک آتن، در دیدار اخیرشان در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا مقابل ولفسبورگ آلمان به‌عنوان یار جانشین به میدان رفت، مقابل آترومیتوس مجدداً جزو یازده نفر اصلی تیمش قرار گرفت. انصاری‌فرد در دیدار گذشته تیمش در مرحله نهایی پلی‌آف لیگ اروپا مقابل ولفسبورگ گل طلایی تیمش را در لحظات پایانی مسابقه به ثمر رساند تا به مرحله گروهی این رقابت‌ها صعود کنند. به همین دلیل سرمربی آ.ا.ک اتن وباره از کریم در ترکیب اصلی سود برد تا شاید روند گلزنی‌ او ادامه داشته باشد. بر این اساس و در ادامه رقابت‌های هفته چهارم سوپر لیگ یونان، تیم آ.ا.ک که برخلاف دیدار اخیرش از کریم انصاری‌فرد به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب خود بهره می‌برد، در استادیوم پریستری آتن مقابل آترومیتوس رده دهمی قرار گرفت. یاران انصاری‌فرد که در چهار مسابقه اخیرشان دو پیروزی در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا و دو برد در سوپر لیگ یونان داشتند، برابر آترومیتوس نتوانستند به یکه‌تازی خود در این فصل ادامه بدهند و با نتیجه یک بر صفر شکست خورند.

تیم آ.ا.ک آتن با نخستین شکستی که در این فصل متحمل شد، شش امتیازی و در جایگاه چهارم جدول سوپر لیگ یونان ماند که البته ممکن است در پایان بازی‌های هفته دو پله هم پایینتر برود. کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی آ.ا.ک که در دیدار اخیرشان مقابل ولفسبورگ آلمان حضور تعویضی داشت و موفق به گلزنی شد، با بازی ۹۰ دقیقه‌ای خود برابر آترومیتوس نتوانست مانع از شکست تیمش شود. انصاری‌فرد در پایان فصل 2020-2019 لیگ ستارگان قطر تصمیم گرفت به یونان برگردد و دوباره در لیگ این کشور به میدان برود. اتفاقی که با حضور در آ.ا.ک اتن همراه شد و مهاجم ایرانی توانست پیراهن زرد و مشکی این باشگاه قدیمی را بپوشد. کریم از وقتی به آ.ا.ک اتن رفته سه بار در لیگ یونان به میدان رفته، 246 دقیقه در زمین حضور داشته اما موفق به گلزنی نشده است. اتفاقی که نمی‌تواند برای انصاری‌فرد امیدوارکننده باشد.

کریم در لیگ اروپا و مرحله مقدماتی هم دو بار در ترکیب آ.ا.ک آتن قرار گرفته، 71 دقیقه در میدان بوده و یک گل برابر ولفسبورگ به ثمر رسانده. یعنی روی هم انصاری‌فرد از وقتی به یونان رفته، پنج بار در ترکیب آ.ا.ک اتن قرار گرفته، 317 دقیقه در زمین بوده و فقط موفق شده یک گل به ثمر برساند. آماری نه چندان موفق برای مهاجمی که با هزار امید و آرزو به لیگ یونان برگشت تا دوباره بتواند یکی از مدعیان جدی کسب عنوان آقای گلی رقابت‌ها باشد. انصاری‌فرد با ادامه این روند، احتمالاً در بازی بعدی روی نیمکت خواهد نشست، مگر اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد و سرمربی آ.ا.ک آتن دوباره از او در ترکیب اصلی سود ببرد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.