دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

سعید اخباری: فولاد یکی از کامل ترین تیم های ایران است

سعید اخباری: فولاد یکی از کامل ترین تیم های ایران است

سرمربی تیم ماشین سازی از حل مشکل مصدومیت مهاجم گلزن تیمش خبر داد

به گزارش ایران ورزشی، سعید اخباری در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان گفت:

با توجه به بازی ‌های عقب ‌افتاده پرسپولیس، برنامه بازی ‌های ما هم تغییر کرد و  دو بازی خارج از خانه‌ روی چمن مصنوعی برگزار کردیم، به بازی با فولاد خوزستان در زمین خودمان رسیدیم، می ‌دانیم که فولادی ‌ها تیم بسیار باکیفیتی هستند و یکی از کامل ‌ترین تیم‌ های ایران هستند. آنها برای تمام دقایق بازی برنامه دارند و از یک کادرفنی موفق و خوب بهره می ‌برند

اخباری ادامه داد:

فکر می‌ کنم تنها تیمی که 3 بازیکن خارجی دارد فولاد است، بازیکنان باکیفیتی را به خدمت گرفتند، این تیم برای قهرمانی بسته شده است. می ‌دانیم که بازی بسیار سختی داریم و باید برای تک ‌تک لحظات بازی تمرکز داشته باشیم، امیدواریم با توجه به تمرینات مناسبی که در طول هفته داشتیم بازیکنان ‌مان هوشیار باشند و یک بازی خوب انجام دهند و امیدوارم با موفقیت ماشین‌ سازی همراه شود.

سرمربی تیم ماشین ‌سازی درباره مصدومان تیمش گفت:

با توجه به اینکه کیفیت چمن‌های مصنوعی در مازندران و رفسنجان نامناسب بود و تیم ما به خاطر تصمیم سازمان لیگ دو هفته پیاپی در چمن مصنوعی بازی کرد. ایمان باصفا را قطعا نداریم ولی بقیه مصدومان‌ مان خداراشکر به بازی رسیدند و محرومی هم ندارند. پیمان بابایی هم مصدومیتش برطرف شده است و در صورت صلاح دید کادرفنی فردا بازی خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.