دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

جواد نکونام: نیم فصل دوم، میزبان تیم ‌های مدعی هستیم

جواد نکونام: نیم فصل دوم، میزبان تیم ‌های مدعی هستیم

جواد نکونام می گوید بیشتر بازی های فولاد در نیم فصل اول خارج از خانه بود و شرایط برای این تیم سخت بود

به گزارش ایران ورزشی، جواد نکونام پیش از بازی هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل ماشین‌ سازی تبریز گفت:

مسابقه فردا با توجه به شرایطی که دو تیم در جدول دارند، بازی مهمی برای هر دو است. ماشین‌سازی تیم خوبی است. تیم و مربی آن‌ها شرایط خوبی دارند. طبق بازی‌هایی که از آنها دیدیم، تیم‌شان با توجه به نفراتی که دارد و عملکردی که داشته، جایش اینجای جدول نیست. نتایج آنها را مقابل سپاهان، استقلال و گل ‌گهر را ببینید. نشان می ‌دهد تیم باکیفیتی هستند اما شرایط جدول به گونه دیگری است.

نکونام افزود:

می ‌دانیم دیدار سختی داریم؛ مخصوصاً اینکه در زمین حریف بازی می ‌کنیم. سومین رقابتی است که پشت ‌سر هم بیرون از خانه بازی می ‌کنیم. در تمام مسابقات مقابل مدعیان، به غیر از یک مورد، بیرون از خانه بازی کردیم. شرایط مان واقعا ‌در نیم فصل اول سخت بود. قطعاً در نیم فصل دوم می‌ توانیم شرایط را خیلی بهتر کنیم.

سرمربی فولاد گفت:

چیزی که برای ‌مان مهم است این است که فردا روی کارمان تمرکز داشته باشیم، خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم تا بتوانیم نیم ‌فصل را خوب به پایان برسانیم و برای نیم ‌فصل دوم آماده شویم. در نیم فصل دوم تیم‌های مدعی به خانه ما می ‌آیند که بازی کنند و شرایط برای ما بهتر می ‌شود.  می ‌توانیم به اهداف ‌مان بیشتر نزدیک شویم. خوشحالم تیم خوب و مستحکمی داریم. باتوجه به عملکرد فنی که در این 2 سال داشتیم همه تیم‌ ها ما را قابل احترام می ‌دانند.

سرمربی فولاد گفت:

این جز زحمت، تلاش و کاری که همکارانم، بازیکنان،کادر مدیریتی باشگاه و کارخانه فولاد خوزستان انجام دادند نیست. من هم نقش کوچکی در این تیم داشتم. امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. امیدوارم به رغم شایستگی که مقابل پرسپولیس داشتیم و باید بازی را می‌ بردیم، بتوانیم فردا ان ‌شاالله 3 امتیاز بازی بگیریم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.