دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

خلیلی: بازگشت ترابی می‌ تواند به پرسپولیس کمک کند

خلیلی: بازگشت ترابی می‌ تواند به پرسپولیس کمک کند

محسن خلیلی، پیشکسوت پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت سرخپوشان گفتگویی انجام داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، خلیل در ابتدا در خصوص اینکه مربیان و بازیکنان خیلی از تیم‌های لیگ برتر از جمله استقلال عادت کرده‌اند پس از هر ناکامی این مسئله را گردن پرسپولیس بیاندازند گفت:

چند سالی است که بعد از موفقیت‌های پرسپولیس بعضی‌ها ناکامی‌های خودشان که به خاطر عدم برنامه‌ریزی، تصمیمات اشتباه و اشتباهات فردی بوده را به پرسپولیس ربط می‌دهند. این افراد عادت کرده‌اند با بردن نام بزرگ پرسپولیس فرار رو به جلو کنند و اذهان عمومی و هوادارانشان را فریب بدهند، اما خوشبختانه کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان به این مسائل آگاه هستند و اسیر شیطنت‌های آن‌ها نمی‌شوند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص بازی فردای این تیم مقابل آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد:

همه می‌دانیم که تمام بازی‌ها برای پرسپولیس حکم فینال را دارد. هر تیمی هم که مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد انگیزه‌اش بیشتر می‌شود و به خاطر همین تمام بازی‌ها سخت است.

خلیلی درباره غیبت یکی، دو مهره اصلی پرسپولیس در خط دفاعی برای بازی با آلومینیوم گفت:

چاره‌ای نیست و نمی‌شود کاری کرد، اما با وجود کمبود بازیکن قطعاً بچه‌ها با تمام توانشان به زمین می‌روند تا به پیروزی برسند.

وی در پایان در خصوص احتمال بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس اظهار داشت:

تصمیماتی که در حوزه پرسپولیس گرفته می‌شود ابتدا باید به نفع باشگاه و تیم باشد. ترابی بازیکن پرسپولیس بوده و قبلاً کیفیتش را نشان داده به نظرم بازگشت ترابی می‌تواند کمک حال پرسپولیس باشد. ضمن اینکه ترابی مورد تایید کادر فنی هم هست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.