یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

منچستریونایتد 3-2 لیورپول؛هنرنمایی فرناندز راه صعود را نشان داد

منچستریونایتد 3-2 لیورپول؛هنرنمایی فرناندز راه صعود را نشان داد

دومین دربی شمال غرب انگلیس در فصل ۲۱-۲۰۲۰ با پیروزی شیاطین سرخ به پایان رسید

ایران ورزشی/منچستریونایتد با شکست دادن لیورپول، به دور پنجم جام حذفی انگلیس راه پیدا کرد. شاگردان اوله گونار سولسشر با ارائه یک بازی زیبا و سرگرم کننده رقیب دیرینه خود را شکست دادند و به مرحله بعدی راه یافتند
(۱۸): روی آفسایدگیری ضعیف مدافعان یونایتد، صلاح پس از پاس در عمق فیرمینو با هندرسون تک به تک شد و با یک ضربه چیپ پای راست او را تسلیم کرد. 
(۲۶): در یک ضد حمله، رشفورد با پاس قطری عالی خود جناح بازی را عوض کرد و گرینوود پس از کنترل توپ با یک ضربه پای راست زمینی دروازه آلیسون را گشود.
(۴۸): در ضد حمله دیگری، این بار گرینوود پاس پشت دفاع زیبایی فرستاد و رشفورد با فرار از تله آفساید به محوطه جریمه حریف رسید و در نهایت خونسردی با یک ضربه بغل پا تیمش را پیش انداخت.
(۵۸): مگوایر توپ را با پاسی بلند به کاوانی رساند ولی پاس تک ضرب این بازیکن به یار حریف رسید تا ضد حمله ای برای تیم مهمان شکل بگیرد؛ در نهایت پس از ارسال پاسی عرضی از جانب فیرمینو درون محوطه جریمه، میلنر توپ را رها کرد تا صلاح از راه برسد و با شوت خود بازی را به تساوی بکشاند.
(۷۸): پس از خطایی که در نزدیکی محوطه جریمه روی کاوانی صورت گرفت، فرناندز پشت توپ ایستاد و با ضربه ای به زاویه دروازه بان، آلیسون را تسلیم کرد. 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.