سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

میلاد با پاس گل در اردوی تیم ملی

محمدی، مهره بی رقیب تیم اسکوچیچ

محمدی، مهره بی رقیب تیم اسکوچیچ

با توجه به عدم دعوت از محمد نادری، میلاد محمدی تنها دفاع چپ حاضر در اردوی تیم ملی خواهد بود , به نظر می‌رسد دراگان اسکوچیچ تنها روی حضور میلاد حساب باز کرده است.

میلاد با پاس گل در اردوی تیم ملی

 میلاد محمدی برای دومین هفته متوالی در ترکیب اصلی خنت قرار گرفت و این تیم موفق شد پیروزی پرگل و ارزشمندی را با مدافع ایرانی خود کسب کند. در چهارچوب مسابقات هفته هشتم ژوپیر لیگ بلژیک، خنت که میلاد محمدی را به‌ عنوان مدافع چپ در ترکیب داشت، در ورزشگاه قلامکو آره‌نا مقابل بیرشوت ویلریک قرار گرفت. یاران محمدی که پس از نایب‌قهرمانی در فصل گذشته ژوپیر لیگ بلژیک، در هفت بازی اخیرشان با پنج شکست و تنها دو پیروزی دور از انتظار ظاهر شده بودند، در این بازی نمایش درخشانی داشتند و تا دقیقه ۶۱ با نتیجه چهار بر صفر مقابل بیرشوت پیش افتادند. یارمیچوک و دیپویتره هر کدام دو گل برای خنت زدند تا تیم شان با اقتدار از بیرشوت پیش بیفتد. میلاد محمدی که در بازگشت به ترکیب خنت به دنبال خودنمایی و تثبیت جایگاهش بود، پس از عملکرد مطمئن در خط دفاعی، در دقیقه ۷۹ نیز با ارسال پای چپ زیبایی از گوشه محوطه جریمه توپ را به مقابل دروازه بیرشوت فرستاد تا ماتیس سیموئز با پرتاب خود و ضربه پای راست پنجمین گل تیمش را به ثمر رساند. در ادامه بیرشوت یکی از گل‌های خورده را در وقت‌های تلف شده بازی و توسط کولیبالی جبران کرد، اما در نهایت یاران محمدی موفق شدند به برتری پنج بر یک خانگی دست پیدا کنند تا ۹ امتیازی شده و موقتاً به رده نهم جدول ژوپیر لیگ بلژیک بروند.

میلاد محمدی که پیش از این در سه بازی ژوپیر لیگ و یک مسابقه پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا برای خنت بلژیک به میدان رفته بود، در پنجمین بازی فصل جدید خود توانست نخستین پاس گل‌اش را در حضور ۹۰ دقیقه‌ای برابر بیرشوت بدهد و با این عملکرد خوب به اردوی تیم ملی ایران اضافه شود. میلاد محمدی که فصل قبل 18 بار در ترکیب خنت قرار گرفت و 1532 دقیقه در ژوپیلرلیگ در ترکیب تیمش به میدان رفت، این فصل جایگاه گذشته خود را از دست داد اما در دو هفته قبلی موفق شد دوباره به ترکیب اصلی برسد و به مدافعی مطمئن و آماده تبدیل شود. با توجه به عدم دعوت از محمد نادری، میلاد محمدی تنها دفاع چپ حاضر در اردوی تیم ملی خواهد بود. البته امید نورافکن و احسان حاجی‌صفی هم توانایی بازی در این پست را دارند اما به نظر می‌رسد دراگان اسکوچیچ تنها روی حضور میلاد در دفاع چپ حساب باز کرده است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.