شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

سعید آذری: امیداورم دادگاه CAS در پرونده بلبلی به نفع ما رای بدهد

سعید آذری: امیداورم دادگاه CAS در پرونده بلبلی به نفع ما رای بدهد

سعید آذری می گوید تکلیف میزبانی فولاد در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بعد از قرعه ‌کشی ۸ بهمن مشخص می ‌شود

به گزارش ایران ورزشی، سعید آذری درباره اینکه آیا تکلیف میزبانی فولاد خوزستان و شهر اهواز برای مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مشخص شده است یا خیر؟ به ایرنا گفت:

هنوز تکلیف این مسئله مشخص نیست. همه چیز در این خصوص به قرعه کشی 8 بهمن بستگی دارد. آنجا مشخص می‌ شود که ما میزبانی می کنیم یا خیر.

آذری ادامه داد:

مشکلی بابت میزبانی نداریم و همه چیز در اهواز فراهم است. مشکلی هم از بابت رعایت پروتکل های بهداشتی نیست اما همه چیز به قرعه‌ کشی مربوط است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره پیروزی روز گذشته تیمش مقابل ماشین ‌سازی تبریز گفت:

فکر می کنم تیم ما کم کم به هماهنگی لازم رسیده است و می ‌توانیم به تیم امیدوار باشیم. پیروزی روز گذشته برای ما بسیار مهم بود چون کمی تحت فشار بودیم بالاخره کار کردن در خوزستان کمی سخت است و متفاوت؛ اما برد دیروز خیلی به ما کمک کرد.

آذری افزود:

بازی کردن در هوای منفی 8 درجه تبریز واقعا سخت بود آن هم برای تیم ما که از یک هوای متعادل در خوزستان به تبریز رفته بود. مستحق پیروزی در بازی روز گذشته بودیم از همین رو باید یک تشکر از جواد نکونام و همه داشته باشم البته تشکر ویژه از همه هواداران محترم فولاد دارم که پای تیمشان ایستاده ‌اند.

آذری در پاسخ به این سوال که آیا فولاد آمادگی را دارد تا در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود؟ گفت:

تا روزی که پلی ‌آف برگزار می ‌شود یعنی 18 فروردین چند ماه زمان داریم و قطعا تا آن موقع کاملا آماده می ‌شویم. منتظر هستیم تا رای دادگاه CAS در پرونده «محمد بلبلی» هم اعلام شود و پنجره نقل و انتقالاتی ما هم باز شود تا بتوانیم بازیکن جدید بگیریم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است برنده دادگاه CAS در پرونده بلبلی باشد؟ تاکید کرد:

آنطور که می دانم طرف ما هزینه اعاده دادرسی را به CAS واریز نکرده و دادخواست هم نفرستاده اما ما هم هزینه را دادیم و هم دادخواست خوبی تنظیم کردیم. امیدوارم که بتوانیم برنده این پرونده باشیم هر چند که شواهد این مسئله را نشان می دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.