دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

ژکو پیشنهاد بازی در وستهام را رد کرد/ جدایی مهاجم بوسنیایی قطعی است

ژکو پیشنهاد بازی در وستهام را رد کرد/ جدایی مهاجم بوسنیایی قطعی است

ستاره بوسنیایی تیم فوتبال رم که در آستانه جدایی از جالوروسی قرار دارد، اولین پیشنهادش برای بازگشت به لیگ برتر انگلیس را رد کرد.

به گزارش ایران ورزشی، در پی انتشار خبرهایی مبنی بر بروز اختلاف میان ادین ژکو و پائو وفونسکا سرمربی تیم فوتبال رم و جدایی این مهاجم 34 ساله، سایت کالچو مرکاتوی ایتالیا ادعا کرد که باشگاه وستهام خواهان جذب این بازیکن بوسنیایی شده اما او پیشنهاد این باشگاه انگلیسی را رد کرده است.

با توجه به تیره شدن روابط میان پائولو فونسکا و ژکو که با قرار نگرفتن نام این بازیکن در فهرست بازیکنان رم برای بازی هفته گذشته مقابل اسپتزیا، به نظر می‌رسد که جدایی او از جالوروسی قطعی است. ژکو روز گذشته (دوشنبه) هم به صورت انفرادی و جدا از سایر بازیکنان تمرین کرد و این در حالیست که او هیچ‌گونه آسیب دیدگی یا مشکل جسمانی نداشته است.

مضاف بر این، حضور روز گذشته تولیو تینتی مدایر برنامه‌های ژکو در زمین تمرینی تریگورا، نشانه‌ای دیگر از قریب الوقوع بودن جدایی این بازیکن از رمی‌ها است. گویا در این میان مدیر ورزشی باشگاه رم هم سعی کرده میان ژکو و فونسکا میانجیگری کند اما تلاش‌های او ثمری نداشته است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.