چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رونالد کومان: خدا را شکر که بازی بعدی بارسلونا در نیوکمپ است!

رونالد کومان: خدا را شکر که بازی بعدی بارسلونا در نیوکمپ است!

رونالد کومان از شرایط بارسلونا پیش از بازی با رایو وایکانو می گوید

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Barcacentre، تیم های بارسلونا و رایو وایکانو در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت. رونالد کومان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و مطالبی را در خصوص اخبار و اوضاع پیرامون بارسلونا پیش از این بازی عنوان کرد.
 
-بازی فردا
فردا باید مقابل یک رقیب سرسخت قرار بگیریم. در استادیومی که کار را برای حریفان دشوار می کند و باید تمرکز داشته باشیم. قطعا می خواهیم فردا قبل از رسیدن به وقت اضافه پیروز شویم! برای اینکار باید به سختی تلاش کنیم. مهم ترین چیز این است که به مرحله بعد صعود کنیم.
-آسیب از کرونا 
بارسلونا یکی از تیم هایی است که بیشترین آسیب را از پاندمی کووید 19 دریافت کرده، به خاطر عدم حضور تماشاگران و توریست ها. اما خب به نظرم همه باشگاه های بزرگ در حال حاضر چنین وضعی دارند. تا آنجایی که من دیدم هم بازیکنان تحت تاثیر آن قرار نمی گیرند.
-مسی در لیست 
مسی به شدت مشتاق بازی کردن است، اما فردا تصمیم می گیریم که چه کسی در ترکیب قرار خواهد گرفت.
-موریبا در تیم اصلی  
موریبا؟ اینکه بازیکنان آینده دار اینجا و با تیم اصلی تمرین کنند بسیار مهم است. اگر فرصتی باشد که او را وارد لیست کنیم، این کار را انجام خواهیم داد. او می تواند از بابت اطمینان ما خیالش راحت باشد. ایلایکس در اینجا یک آینده بزرگ پیش رویش دارد.
-مصدومیت سرجی روبرتو 
 سرجی روبرتو 2 جلسه تمرینی با دیگر بازیکنان برگزار کرده اما هنوز تا بهبودی کامل کار دارد. روز جمعه یک جلسه تمرینی دشوار خواهیم داشت و آن موقع است که تصمیم می گیریم او در بازی روز یکشنبه حضور خواهد داشت یا خیر.
-باید واقع بین باشیم  
ما برای تمام عناوین مبارزه خواهیم کرد. اما خب باید واقع بین باشیم، اتلتیکو یک فاصله امتیازی خوب ایجاد کرده و فرم خوبی هم دارد و از این به بعد هم می توانند کمی استراحت کنند. اما خب تا زمانی که ممکن باشد، برای (این) غیرممکن تلاش خواهیم کرد.
-استراحت به آرائوخو
 اگر زمانی برسد که از نظر ما لازم باشد استراحت کند، اینگونه خواهد شد. در غیر این صورت او بازی می کند.
-تقویم فشرده 
همینی است که هست! ما کمبود زمان برای تمرین را داریم و هربار باید یک ریکاوری سریع را داشته باشیم و آماده بازی بعد شویم. شب ها تا دیرهنگام بازی می کنیم و دیر به خانه می رسیم. خدا را شکر که بازی بعدی ما یکشنبه و در خانه است!
-حذف رئال و اتلتیکو  
کوپا دل ری به خاطر حذف رئال مادرید و اتلتیکو مادرید آسان نشده، آنهایی که بازی مانده اند هم تیم های قدرتمندی هستند. رئال و اتلتیکو حالا از فاکتور استراحت و بازی نداشتن در وسط هفته سود می برند. اما خب ترجیح می دهم هر سه روز بازی کنیم چون به معنای این است که در تمام رقابت حضور داریم. 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.