یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تکلیف تامین اعتبار احداث ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ماهشهر

تکلیف تامین اعتبار احداث ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ماهشهر

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از تعیین تکلیف تامین اعتبار احداث استادیوم ۱۵ هزار نفری ماهشهر با کمک وزیر ورزش، استاندار و پتروشیمی‌های این منطقه، خبر داد.

به گزارش ایران ورزشی، افشین حیدری گفت‌: باتوجه به این‌که بندر ماهشهر ظرفیت‌های بسیار و دارای فوتبالیست‌های قابلی است و این قابلیت را دارد که در لیگ برتر تیم‌داری کند، طی جلسه‌ای که با حضور وزیر ورزش و نماینده ماهشهر داشتیم و همچنین طی هماهنگی با استاندار خوزستان مقرر شد که با کمک مجموعه پتروشیمی در ماهشهر و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور، استادیوم جدید بندرماهشهر احداث شود.

وی تاکید کرد: عملیات اجرایی این استادیوم نیز با هماهنگی شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور انجام خواهد شد. محل استادیوم مشخص شده و تنها بحث تامین اعتبار آن بود که وزیر ورزش و استاندار خوزستان نیز بخشی از تامین اعتبار را برعهده گرفتند، ضمن این‌که بخش بیشتر این اعتبار توسط شرکت‌های پتروشیمی منطقه پرداخت می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان‌ این‌که استادیوم ماهشهر ۱۵ هزار نفری خواهد بود، گفت: احتمالا این پروژه در سفر پیش‌روی وزیر ورزش به خوزستان که شاید اسفندماه باشد، کلنگ‌زنی خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.