چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

مدیربرنامه ارسلان مطهری، استقلال را تهدید کرد

مدیربرنامه ارسلان مطهری، استقلال را تهدید کرد

مدیربرنامه های مهاجم استقلال می گوید ارسلان پیشنهاد دارد اما همه از عشق او به استقلال خبر دارند

به گزارش ایران ورزشی، علی طیبی مدیربرنامه‌ های مطهری درباره پیشنهاد تیم های دیگر به ارسلان مطهری به فرهیختگان گفت:

ابتدای فصل جاری پیشنهاد تمدید قرارداد هم از طرف باشگاه صورت گرفت و هم ما پیشنهاد تمدید را دادیم و این موضوع دوطرفه بود که مذاکرات لازم صورت بگیرد اما تغییرات مدیریتی در ادامه کار پیش آمد و برخی مشکلات دیگری باعث‌ شده تا امروز این موضوع دیگر از طرف باشگاه پیگیری نشود. البته حدود 20 روز پیش یکی از اعضای هیات‌ مدیره در تماسی از من خواست جلسه‌ ای را در خصوص تمدید قرارداد ارسلان داشته باشیم اما بعد از آن تماس هم دیگر خبری از ایشان نشد. ارسلان پیشنهادهایی دارد اما همه از عشق و علاقه او به پیراهن استقلال خبر دارند و مطمئنا با توجه به پرداختی ‌ها تا اینجا مشکلی برای جدایی در نیم ‌فصل وجود ندارد اما خود ارسلان هم دوست ندارد در نیم ‌فصل این اتفاق بیفتد.
با این حال در پایان فصل قراردادش تمام می‌ شود و بازیکن آزاد به‌شمار می ‌رود و حق انتخاب خواهد داشت. با این حال جدا از همه زحماتی که مدیران و مسئولان باشگاه متقبل می ‌شوند اما احساس می ‌کنم مشکلات و ترافیک کاری زیاد است و شاید همین موضوع باعث شده این موضوع پیگیری نشود.

قرارداد مطهری تا پایان فصل فوتبالی جاری تا بعد از رقابت ‌های لیگ برتر، جام‌ حذفی و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با استقلال ادامه خواهد داشت اما طبق قوانین اگر پرداختی ‌های باشگاه استقلال به اندازه ‌ای که در قرارداد ذکر شده نرسد مطمئنا نه ‌تنها مطهری بلکه سایر بازیکنان نیز می‌ت وانند با اطلاع قبلی نسبت به عواقب عدم توجه باشگاه به تعهداتش بعد از یک زمان مشخص، قرارداد را به‌صورت یک ‌طرفه فسخ کنند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.