جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

در لیگ قهرمانان حریف آسانی وجود ندارد

افشین پیروانی: دوست داریم میزبان مرحله گروهی باشیم

افشین پیروانی: دوست داریم میزبان مرحله گروهی باشیم

افشین پیروانی می گوید پرسپولیس برای تکرار موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا، به تدارک ویژه ‌ای نیاز دارد

به گزارش ایران ورزشی، افشین پیروانی به رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت:

با توجه به قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا 2021 باید بگویم و تاکید کنم که در این رقابت ‌ها، حریف آسان وجود ندارد. تیم‌ ها همه قابل احترام هستند و نمی ‌شود هیچ تیمی را دست کم گرفت. تیمی که به نمایندگی کشوری می ‌آید حتما خوب است و یک سری قابلیت‌ ها دارد.

پیروانی ادامه داد:

چون تجربه چندین و چند ساله داریم، می ‌گوییم، حریف آسان وجود ندارد. باید خیلی خوب تدارک ببینیم و خیلی خوب باشیم تا بتوانیم موفقیت‌ ها و افتخارات سال ‌های گذشته را کامل کنیم.

مدیر تیم پرسپولیس اضافه کرد:

قدرت‌ های فوتبال آسیا با تدارک ویژه و هزینه ‌های نجومی در رقابت ‌ها حضور پیدا می ‌کنند. راه پیدا کردن به فینال واقعا دشوار است و کار خیلی سختی است. با کوچکترین اشتباه از دور خارج می‌ شوید. برای رسیدن به این موقعیت باید خیلی بهتر از قبل تدارک ببینیم چون رقبا، نگاه ویژه ‌ای به ما خواهند داشت. خود را برابر تیمی می ‌بینند که در سه فصل گذشته، دو بار قهرمان غرب آسیا شده و به فینال رسیده است. حتما تدارک آنها نیز ویژه‌ تر خواهد بود.

افشین پیروانی افزود: 

تیم، باشگاه و هواداران همه باید دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس به آن چه که لیاقتش را دارد برسد. در مورد بحث میزبانی هم باید بگویم، قطعا ما هم دل مان می‌ خواهد میزبان بازی ‌های متمرکز مرحله گروهی باشیم ولی بحث امکانات وجود دارد که یکی از بدیهی‌ ترین آنها VAR است. به این ترتیب امکانی برای میزبانی نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.