یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رسانه‌های اسپانیا: بنزما و مودریچ می‌مانند، راموس و واسکز رفتنی هستند

رسانه‌های اسپانیا: بنزما و مودریچ می‌مانند، راموس و واسکز رفتنی هستند

رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که تمدید راموس با رئال با شرایط کنونی بعید به نظر می‌رسد و کاپیتان رئال می‌تواند به هر تیمی که بخواهد برود.

به گزارش ایران ورزشی، موضوع تمدید قراردادها در رئال مادرید به یک مسئله مهم بدل شده است و هنوز مشخص نیست آینده راموس و دیگر بازیکنان در کجا خواهد بود.

در جلد امروز روزنامه‌ها مارکا در خصوص قراردادها صحبت کرد و از آینده مبهم راموس، واسکز، مودریچ، بنزما، واران و ناچو نوشت.

مودریچ به نظر می‌رسد به مدت یک سال قراردادش را تمدید می‌کند و هیچ مشکلی وجود ندارد. از طرفی برخی اخبار مبنی بر این است که بنزما، واران و ناچو با کاهش دستمزدها قراردادشان تمدید خواهد شد.

اما موضوع سرخیو راموس و لوکاس واسکز بسیار مهم و حیاتی شده است. راموس از پاریس پیشنهاد اغوا کننده دارد و می‌تواند طی 3 سال 45 میلیون یورو پول به جیب بزند.

مارکا در گزارش خود مدعی شد که رئال مادرید به تمدید با راموس خوش بین نیست و به نظر می‌رسد این بازیکن می‌تواند تابستان راهی تیمی دیگر شود. رئال پیشنهاد اولیه خود را به راموس و واسکز ارائه کرده ولی هیچکدام به توافق نرسیدند. سرخیو سانتوس، خبرنگار آ.اس نیز پس از این اتفاقات گزارش داد که واسکز از رئال رفتنی است و قراردادش تمدید نخواهد شد.

رئال مادرید تصمیم گرفته، دیوید آلابا را با قراردادی 4 ساله و دستمزد سالیانه 11 میلیون یورو خریداری کند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.