جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

شکست الاهلی مقابل الخریطیات

منتظری، برنده دوئل با ابراهیمی

منتظری، برنده دوئل با ابراهیمی

الخریطیات در حضور ثابت پژمان منتظری به‌عنوان کاپیتان و مدافع میانی، در استادیوم بزرگ حمد در شرایطی مقابل الاهلی قرار گرفت که این تیم امید ابراهیمی را روی نیمکت داشت.

منتظری، برنده دوئل با ابراهیمی

الخریطیات با بهره‌مندی از مدافع ایرانی خود مقابل تیم الاهلی که امید ابراهیمی را به‌عنوان بازیکن تعویضی در زمین داشت، به برتری رسید. در ادامه بازی‌های هفته دوم گروه B جام ستارگان فوتبال قطر، تیم الخریطیات در حضور ثابت پژمان منتظری به‌عنوان کاپیتان و مدافع میانی، در استادیوم بزرگ حمد در شرایطی مقابل الاهلی قرار گرفت که این تیم امید ابراهیمی را روی نیمکت داشت. این بازی دوئل کاپیتان‌های سابق استقلال بود. هر چند منتظری در ترکیب اصلی قرار داشت اما ابراهیمی به عنوان بازیکن ذخیره راهی میدان شد. یاران منتظری که پس از یک برد و دو باخت در لیگ ستارگان قطر، در دیدار اخیرشان در جام ستارگان به برتری مقابل الریان دست پیدا کرده بودند، این بار هم توانستند به دومین پیروزی در این رقابت‌ها برسند و با نتیجه دو بر صفر تیم الاهلی را شکست بدهند.

پژمان منتظری، کاپیتان ایرانی الخریطیات که در دیدار اخیرشان در جام ستارگان روی نیمکت حضور داشت، در این مسابقه که هیچ گلی دریافت نکردند، ۹۰ دقیقه در خط دفاعی تیمش مقابل الاهلی بود. امید ابراهیمی، دیگر لژیونر ایرانی شاغل در فوتبال قطر نیز که پس از سه حضور ثابت در لیگ ستارگان، در مسابقه اخیرشان در جام ستارگان به‌عنوان تعویضی به میدان رفته بود، در جدال برابر الخریطیات هم از دقیقه ۶۲ به زمین رفت اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.