جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

مجتبی سرآسیایی: صنعت نفت تیم باهوشی است اما آن ها را به خوبی آنالیز کرده ایم

مجتبی سرآسیایی: صنعت نفت تیم باهوشی است اما آن ها را به خوبی آنالیز کرده ایم

مربی مس رفسنجان درخصوص جدال تیمش با صنعت نفت به صحبت پرداخت.

سرآسیایی در مورد درگذشت مرحوم مهردادمیناوند خاطرنشان کرد:
باور نبود مهرداد دوست‌داشتنی، خوش‌قلب، مهربان و پُرانرژی در جامعه فوتبال و مردم سخت است و هنوز این اتفاق و ضایعه بد را برای فوتبال باور نمی‌کنم. این اتفاق را به جامعه فوتبال و ورزش و مردم ایران تسلیت می‌گویم. برای علی انصاریان دوست‌داشتنی و محبوب و همه بیماران کرونایی و غیر کرونایی آرزوی سلامتی می‌کنم. ان‌شاءالله این بیماری زودتر ریشه‌کن شود و با شرایط خیلی بهتری کنار هم زندگی کنیم.
پس از این صحبت‌ها، بهنام مددی مدیر رسانه‌ای تیم مس رفسنجان درخصوص موضوع مطرح شده پیرامون اسکان تیم صنعت نفت در رفسنجان عنوان کرد:
باشگاه ذوب‌آهن سه هفته دیگر در رفسنجان بازی دارد، اما از 10 روز قبل اقدام کرد و هتل هیلان را گرفت. ما طبقه دوم را برای تیم‌های میهمان خالی کردیم و پنج تیم تاکنون آمده‌اند. همه چیز به خوبی پیش رفته و اهمال‌کاری از سوی تیم اجرایی باشگاه خوب صنعت نفت بوده و هیچ ایرادی متوجه مس، مردم رفسنجان و میهمان‌نوازی آنها نیست.
سرآسیایی گفت:
اولین اولویت و حساس‌ترین مقوله برای تیم میهمان، ترانسفر و اسکان است و تیم‌ها با وسواس بیش از حدی به این موضوع نگاه می‌کنند. این مسئله به شب بازی و ذهنیت بازیکنان مربوط می‌شود و تیم‌ها برای استراحت و تغذیه بازیکنان، خیلی سختگیرانه برنامه‌ریزی می‌کند. شاید برنامه چیز دیگری بوده و تغییر کرده است. نمی‌دانیم این مشکل ناشی از برنامه‌ریزی دوستان بوده یا زمان‌بندی.
وی اظهار داشت:
نباید برای این اقدام مهم، به حریف و شهری که وارد آن می‌شویم، هجمه وارد کنیم. رفسنجان مردم میهمان‌نواز، مهربان و بسیار خوش‌قلبی دارد. از سوی پورموسوی بحث حرفه‌ای مطرح شده بود. من قطعاً می‌گویم اطلاعات نادرستی از سوی مدیریت صنعت نفت به او منتقل شده، اما حرفه‌ای‌گری به برنامه‌ریزی ما و نیز زمان‌بندی مناسب برای برنامه‌ریزی برمی‌گردد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.