یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

آرش رضاوند: برخی انتقادات به تیم فشار وارد می کند

آرش رضاوند: برخی انتقادات به تیم فشار وارد می کند

آرش رضاوند اعتقاد دارد بیشتر انتقادات از استقلال به خاطر ناکامی آبی ‌پوشان در چند سال اخیر است

به گزارش ایران ورزشی، گفتگوی آرش رضاوند با تسنیم را می خوانید:
شکست مقابل سایپا و این بار تساوی برابر نفت مسجدسلیمان. چرا به راحتی امتیاز از دست می‌ دهید؟
متأسفانه توپ ‌های ‌مان وارد دروازه نشدند. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و حتی سه بار هم به تیر دروازه زدیم. اگر یکی از توپ‌ های ما مخصوصاً موقعیت مهدی قائدی در نیمه اول وارد دروازه می ‌شد، شرایط بازی تفاوت می ‌کرد. ما تنها تیمی بودیم که در زمین نفت مسجدسلیمان این همه موقعیت روی دروازه این تیم ایجاد کردیم، نفتی که در بازی با فولاد خوزستان و پرسپولیس موقعیت خاصی به این دو تیم نداده بود.
اما استقلال نیمه اول خوب نبود و فقط یک نیمه بازی خوبی انجام داد.
نیمه اول را کنترل کردیم و مالک بازی بودیم. در این نیمه مهدی قائدی موقعیت خوبی داشت که توپش به تیر دروازه خورد. من هم یک شوت به سمت دروازه داشتم. متأسفانه اتفاقاتی افتاد که عقب افتادیم. زمین هم ناهموار بود و همین مسئله کارمان را سخت‌ تر می ‌کرد. 
انتقادها از استقلال را حتماً دیده یا شنیده ‌ای. فکر می ‌کنی این انتقادها درست است؟
انتقاد از استقلال همیشه هست، اما برای بازی دیروز بی ‌انصافی می ‌کنند، چون واقعاً خوب بازی کردیم و سه بار به تیر دروازه زدیم. دیگر باید چه کار می ‌کردیم؟ ما روزهایی که می ‌بریم هم انتقاد می‌ کنند، چه برسد به این دو هفته که یک باخت و یک تساوی داشتیم. خودمان هم باید بیشتر حواس‌مان را جمع کنیم که امتیاز بیشتری از دست ندهیم و از کورس قهرمانی عقب نیفتیم. بیشتر انتقادها به دلیل نتیجه نگرفتن استقلال در چند سال اخیر است. یکسری از هواداران حق دارند، اما یکسری قصد و نیت‌ شان چیز دیگری است، آنها با زدن استقلال قصد دارند به تیم فشار وارد کنند. در مجموع، هواداران واقعی استقلال حق دارند که تیم‌شان را برنده ببینند.
یعنی این استقلال می ‌تواند قهرمان شود؟
هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است که نگرانی ‌هایی وجود داشته باشد. درست است که امتیاز از دست می ‌دهیم، اما شرایط جدول طوری نیست که نگران ‌مان کند. رقیبان ما امروز هم ببرند، فاصله ‌مان زیاد نخواهد بود، چون اختلاف امتیازات کم است و می ‌توانیم جبران کنیم، به خصوص در دو دیدار آینده مقابل نساجی مازندران و سپاهان.
اینطور تصور می ‌‌شود که بازیکنان استقلال به خاطر فشارها و انتقادات با استرس بازی می ‌کنند. آیا چنین چیزی را می ‌پذیری؟
بازیکنی که تازه به استقلال آمده است، با این جو آشنا نیست، همانطوری که ما پارسال به استقلال آمده بودیم و با این جو آشنا نبودیم. این مسائل روی بازیکنان تأثیر می ‌گذارد. در فضای مجازی نمی‌ دانیم چه کسی خودی است و چه کسی دشمن. فقط انتقاد می ‌بینیم و بازیکنان جدید هم با این وضعیت اذیت می ‌شوند. 
مقابل نفت در پست خودت بازی کردی و عملکردت بهتری داشتی.
در بازی مقابل گل ‌گهر سیرجان و آلومینیوم هم نمره خوبی داشتم. امیدوارم بتوانم وضعیتی بهتر از این داشته باشم. 
از بازی مقابل نساجی مازندران محروم شدی؟
بله، با کارت زردی که دیروز گرفتم، چهار کارته شدم و ان‌شاء‌الله از دیدار با سپاهان در خدمت استقلال خواهم بود
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.