جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

رحمان رضایی: خوشحالیم با شکسته شدن طلسم بدشانسی به اولین پیروزی رسیدیم

رحمان رضایی: خوشحالیم با شکسته شدن طلسم بدشانسی به اولین پیروزی رسیدیم

رحمان رضایی گفت: تیم ما در خیلی از بازی‌های گذشته مستحق برد بود، ولی به دلیل اشتباهات داوری و یا دیگر مسائل امتیاز از دست داده‌ایم

به گزارش ایران ورزشی، رحمان رضایی درباره پیروزی 3 بر 2 روز گذشته ذوب‌آهن مقابل نساجی مازندران به تسنیم گفت:

می‌دانید که تیم‌های زیادی مقابل نساجی در قائمشهر نتیجه نگرفته‌اند، ولی تیم ما موفق با انجام یک بازی خوب و با یک بازیکن کمتر سه امتیاز را برای خود کند. شرایط ما قبل از این مسابقه خوب نبود و به نوعی وضعیتی بحرانی را تجربه می‌کردیم، ولی در نهایت به پیروزی رسیدیم. خیلی خوشحالیم که با شکسته شدن طلسم بدشانسی موفق شدیم اولین پیروزی‌مان را جشن بگیریم

رحمان رضایی ادامه داد:

تیم ما در خیلی از بازی‌های گذشته مستحق برد بود، ولی به دلیل اشتباهات داوری و یا دیگر مسائل امتیاز از دست داده‌ایم. بابت برد خارج از خانه مقابل نساجی خیلی خوشحالیم و این پیروزی را به هواداران و کارکنان کارخانه ذوب‌آهن که پای تیم ایستادند و مرا حمایت کردند، تقدیم می‌کنم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره گل زودهنگام تیمش در این بازی و اینکه دو بار نتیجه به نفع ذوب‌آهن برگردانده شد گفت:

تیم ما در قائمشهر کار بزرگی کرد و در یک بازی شش امتیازی پیروز شد. از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم و به آنها خسته نباشید می‌گویم. آنها نشان دادند که جایگاه تیم‌شان خیلی بالاتر است و این موضوع را در بازی مقابل نساجی اثبات کردند.

رضایی درباره برنامه‌های پیش روی تیمش گفت:

تیم لازم است که تقویت شود، هر چند که بازیکنان خیلی خوب و باکیفیتی داریم، ولی تیم باید از لحاظ کمیت ارتقا پیدا کند. ما نیاز داریم که  تعداد بازیکنان‌مان در نیم‌فصل بیشتر شود تا ذوب‌آهن با روندی بهتر در نیم‌فصل دوم به میدان برود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.