پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹


بعضی‌ها چوب لای چرخ یحیی نگذارند

محرمی: برانکو که مریخی نبود، گل‌محمدی هم می‌تواند

محرمی: برانکو که مریخی نبود، گل‌محمدی هم می‌تواند
ناصرقراگزلو

مجتبی محرمی حمایت کامل خودش را از یحیی گل‌محمدی و بازیکنان پرسپولیس ابراز می‌دارد

ایران ورزشی: مجتبی محرمی حمایت کامل خودش را از یحیی گل‌محمدی و بازیکنان پرسپولیس ابراز می‌دارد و معتقد است گل‌محمدی قادر است بهترین شرایط را برای سرخ‌پوشان رقم بزند و حتی تیم را به عنوان قهرمانی هم برساند. پیشکسوت پرسپولیس البته در لابه‌لای صحبت‌هایش به شدت از کسانی که قصد داشتند گل‌محمدی را از تیم پرسپولیس کنار بگذارند شکایت کرده و اقدام‌شان را به شدت تقبیح می‌کند.
 
آقا مجتبی فکر می‌کردید پرسپولیس باز هم به فینال صعود کند؟
 چرا نباید فکر می‌کردم تیمی به این خوبی با مربی‌ای مانند یحیی گل‌محمدی بتواند به فینال برسد. یحیی و بازیکنان پرسپولیس مربی و بازیکنان کوچکی نیستند. آنها با کسب رکورد چهارمین قهرمانی پرسپولیس و پوکر زدن نشان دادند که بهترینند و بعد از آقایی در فوتبال ایران قادرند در فوتبال آسیا هم آقایی کنند.
یک بار برانکو تیم را به فینال آسیا رساند و شاید بعضی‌ها فکر نمی‌کردند این عنوان توسط یک مربی ایرانی دیگر حداقل در فاصله زمانی کمی دوباره تکرار شود؟
 یحیی واقعاً می‌تواند پا جای پای برانکو بگذارد. من برانکو را خیلی دوست دارم اما قاطعانه می‌گویم که برانکو که از مریخ نیامده بود و فضایی نبود، به همین دلیل هم معتقدم یحیی که شایستکی خودش را ثابت کرده حتماً می‌تواند نتایج برانکو را تکرار کرده و حتی تیم پرسپولیس را هم به عنوان اولین تیم ایرانی به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا نائل سازد. کار یحیی و شاگردانش زمانی ارزشش چند برابر می‌شود که دو ساعت قبل از بازی با النصر، بهترین مهاجم تیم را ناجوانمردانه محروم می‌کنند اما با این وجود و از آنجا که تیم شخصیت برد و قهرمانی دارد باز هم برنده می‌شود و بازیکن جوان تیم که قبلاً هم سابقه گلزنی در دربی را داشته می‌آید این بار در نیمه نهایی گلزنی می‌کند.
یحیی گل‌محمدی مدعی شد که یکسری در خود باشگاه و اطرافیان پرسپولیس نمی‌خواستند او در کارش موفق باشد و منتظر بودند تا او را کنار بگذارند!
 بالاخره هر کسی دوست و دشمنی دارد اما من از آن عده مغرض می‌خواهم که چوب لای چرخ یحیی نگذارند؛ مربی‌ای که عالی کار کرده و به بهترین شکل در ایران و آسیا نتیجه گرفته است. این مربی و بازیکنانش واقعاً لایق بزرگی هستند و باید از آنها حمایت کرد و به آنها روحیه داد چون لیاقت این کار را دارند. اتفاقاً خودم وظیفه داشتم به عنوان پیشکسوت زنگ بزنم و تبریک بگویم، به همین دلیل به آقا افشین و آقا کریم زنگ زدم و به یحیی هم زنگ زدم و حتی برایش پست تبریک هم گذاشتم تا به سهم خودم از آنها تشکر و حمایت  کرده باشم. من فکر می‌کنم چوب لای چرخ یحیی و تیمش گذاشتن در شرایطی که او عالی نتیجه گرفته عین نامردی است، پس از آن عده مغرض می‌خواهم دست از خاله زنک بازی‌های‌شان بردارند و اجازه بدهند یحیی و تیمش باز هم مسیر خوبی را در آن قرار دارند را با موفقیت ادامه دهند. پرسپولیسی که من می‌بینم قادر است پنجمین قهرمانی متوالی را هم کسب کند و در بقیه جام‌ها هم با قهرمانی به کارش ادامه دهد. یحیی شایسته بهترین تقدیرها است؛ مربی‌ای که اتفاقاً یک بار برای خود من هم تولد گرفت و احترام من و بقیه پیشکسوتان را نگه می‌دارد، مربی شایسته‌ای که خودم هم کاپیتانش بودم اما او بزرگی می‌کند و در مربیگری هم جزو بهترین‌ها است.
 
بزرگ نمایی کوچک نمایی
 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.