جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

دورتموند 3-1 آگزبورگ؛زنبور ها بردن را یادشان نرفته!

دورتموند 3-1 آگزبورگ؛زنبور ها بردن را یادشان نرفته!

دورتموند در هفته نوزدهم بوندسلیگا میزبان آگزبورگ بود.

ایران ورزشی/دورتموند و آگزبورگ در چارچوب هفته نوزدهم فصل 21-2020 بوندسلیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت دورتموند به پیروزی 3-1 دست یافت. در دقیقه 20 پنالتی به سود دورتموند گرفته شد که ضربه ارلینگ هالند به تیر دروازه برخورد کرد.

دورتموند 0-1 آگزبورگ؛ آندره هان 10': بازیکنان آگزبورگ توپ را به سمت چپ منتقل کردند. یاگو روی خط به توپ رسید و آن را به درون محوطه سانتر کرد. نیدرلشنر روی توپ اثر گذاشت و توپ جلوی پای آندره هان قرار گرفت. هان با یک سر توپ و کمی حرکت در عرض و در حالی که مقابل دروازه دورتموند شلوغ بود، شوت زد و توانست دروازه دورتموند را باز کند.

دورتموند 1-1 آگزبورگ؛ توماس دلینی 26': در سمت راست محوطه جریمه آگزبورگ، خطا به سود دورتموند اعلام شد. مارکو رویس توپ را به داخل محوطه جریمه سانتر کرد و توماس دلینی با ضربه سر دروازه آگزبورگ را گشود.

دورتموند 2-1 آگزبورگ؛ جیدون سانچو 63': رافائل گریرو توپ را به پشت مدافعان آگزبورگ و برای سانچو که فرار کرده بود ارسال کرد. سانچو وارد محوطه جریمه شد و در شرایطی که مدافعان حریف جا مانده بودند، با یک ضربه بقل پا دروازه آگزبورگ را باز کرد.

دورتموند 3-1 آگزبورگ؛ فلیکس اودوکای 75': بازیکنان دورتموند حمله سریعی را با فرار ارلینگ هالند ترتیب دادند. هالند از سمت چپ پیش روی کرد و توپ را با ارسالی کوتاه به درون محوطه جریمه آگزبورگ فرستاد. اودوکای تکل زد تا توپ را دفع کند اما وضعیت برای او خوب پیش نرفت و این تکل منجر به گل به خودی شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.