سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

از یک بازیکن ازبکستان برای ایتالیایی‌ها تعریف کردم!

اسکوچیچ: پیروزی ساده‌ای به دست نیاوردیم

اسکوچیچ: پیروزی ساده‌ای به دست نیاوردیم

سرمربی تیم ملی ایران گفت: به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم چرا که برد ساده‌ای به دست نیاوردیم.

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان عنوان کرد: لازم می دانم به بازیکنانم تبریک بگویم که در این مسابقه به برتری رسیدند. از فدراسیون فوتبال هم تشکر می کنم که برای آماده‌سازی تلاش کردند.‌ به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم چون برد ساده‌ای به دست نیاوردیم.

وی ادامه داد: تعداد زیادی از بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بودند و به شرایط ایده آل نرسیده بودند. با این حال به آنان تبریک می گویم که این پیروزی را به دست آوردند.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: فرصت کمی برای آماده سازی تیم داشتیم و فقط یک جلسه تمرین و یک جلسه توجیهی داشتیم. در نیمه نخست دو سیستم متفاوت را امتحان کردیم. در نیمه اول احساس کردیم در کناره ها مشکل داریم.

وی ادامه داد: انتظار این را داشتیم و پیش بینی این بحث را کرده بودیم. به خاطر اینکه مشکل کناره ها را برطرف کنیم سعی کردیم سیستم را عوض کنیم تا آن ناحیه را پوشش دهیم. در نیمه دوم با روش ۱-۳-۲-۴ سعی کردیم اوضاع را بهتر کنیم. همین طور از عملکرد ۶ بازیکن تعویضی راضی هستم.

اسکوچیچ افزود: در این برد یکسری بازیکنان جوان هم به تیم اضافه کردیم و اطمینان دارم آنها انرژی خوبی به تیم می آورند. ازبکستان تیم خوبی است و این بازی برای ما یک آزمون مناسب بود.

سرمربی تیم ملی درباره سیستم بازی حریف گفت: ما می‌دانستیم ازبکستان با روش ۱-۴-۱-۴ بازی می‌کند و از کناره‌ها فشار وارد خواهد کرد. برای همین در نیمه اول این را پیش بینی می کردیم. به طور حتم در بازی‌های رسمی تیم ملی با روش اصلی بازی خواهد کرد.این مسابقه حکم محک زدن داشت.

وی درباره عملکرد مهاجمان دو تیم ازبکستان و ایران گفت:‌ به صورت طبیعی ما از عملکرد و کیفیت این دو نفر باخبر بودیم. سردار آزمون هم در یکی از بهترین تیم های اروپا بازی می کند و از کیفیت او باخبریم. درباره یکی از مهاجمان ازبکستان از کشور ایتالیا با من تماس گرفتند و اطلاعاتی می‌خواستند که من هم از آنها تعریف کردم و نکات مثبتی گفتم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.