یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

برای کسب دوبنده تیم ملی می جنگم

هدفم کسب مدال المپیک است

هدفم کسب مدال المپیک است

عضو تیم ملی کشتی آزاد گفت: هدفم کسب مدال در المپیک است و برای ملی پوش شدن تمام تلاش خود را می کنم.

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا کریمی اظهار داشت: شکر خدا پس از رفع مصدومیتم شرایط خیلی بهتر شده است، پیش از این تمرینات بدنسازی را انجام می دادم و از لحاظ بدنی خوب بودم اما با توجه به اینکه تمرینات کشتی را انجام نداده بودم کمی عقب افتادم که در چند مرحله اردوی برگزار شده، این عقب افتادگی را جبران کردم و رفته رفته هم بهتر می شوم.

وی در مورد حضورش در وزن 97 کیلوگرم گفت: قصد داشتم در انتخابی تیم ملی برای حضور در صربستان، شرکت کنم که با نظر دکتر کیهانی ریسک نکردم و از حضور در این رقابت ها منصرف شدم.

دارنده مدال های نقره و برنز جهان تصریح کرد: با نظر کادر فنی قرار است در رقابت های بین المللی پلیکونه ایتالیا شرکت کنم و با توجه به اینکه این رقابت ها رنکینگ جهانی 2021 است، به احتمال زیاد کشتی گیران خوبی در آن شرکت می کنند و می توانم در این مسابقات خود را محک خوبی بزنم.

وی با بیان اینکه خودش را به جمع مدعیان وزن 97 کیلوگرم اضافه کرده است گفت: با توجه به تجربیاتی که دارم و با تلاشی که انجام می دهم تصمیمم کسب دوبنده تیم ملی است.

کریمی ادامه داد: هدفم کسب مدال در المپیک توکیو است و برای کسب دوبنده تیم ملی و احقاق این هدف می جنگم.

این ملی پوش با بیان اینکه انگیزه و روحیه ی خوبی برای تمرین کردن در اردوها دارد گفت: کشتی گیری می تواند راهی المپیک شود که خودش را به همه از جمله مدعیان و کادر فنی ثابت کند و باید بر تمامی حریفان داخلی خود غلبه کند.

کریمی خاطرنشان کرد: تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی تیم ملی انجام می دهیم و شرایط اردویی به لحاظ تغذیه، اسکان و رعایت پروتکل های بهداشتی خوب است و در این 6 ماه باقی مانده تا المپیک باید بدون توجه به حاشیه ها و در آرامش به کار خود ادامه دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.