جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیرعامل باشگاه ذوب‌ آهن: از کادرفنی فعلی حمایت می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه ذوب‌ آهن: از کادرفنی فعلی حمایت می‌کنیم

مدیرعامل جدید باشگاه ذوب‌آهن بیان کرد تجربه نشان می‌دهد اگر از همین کادرفنی حمایت کنیم و چنانچه نقطه ضعف و ایرادی وجود دارد برطرف شود شاید برای تیم بهتر باشد

به گزارش ایران ورزشی، مدیرعامل جدید باشگاه ذوب‌آهن درباره انتصاب خود گفت:

به هر حال این تصمیم مجمع باشگاه ذوب‌آهن بود و تغییر مدیریت‌ها نیز طبیعی است و مدیران ممکن است طی زمان و به دلایل مختلف تغییر کنند.

مجتبی فریدونی که با برنامه ضربه آزاد شبکه استانی اصفهان سخن می‌گفت، افزود:

کارمند ذوب‌آهن هستم و دستور دادند در باشگاه ذوب‌آهن خدمت کنم.

او درباره نخستین برنامه و اقدام خود در باشگاه ذوب‌آهن گفت:

هرگونه تصمیم‌گیری در اختیار هیئت‌مدیره است اما نخستین اقدام کوتاه‌مدت این خواهد بود که برخی مسائل، اتفاقات و حواشی که پیرامون تیم فوتبال باشگاه وجود دارد و باعث شده با وجود ارائه بازی خوب تیم نتیجه نگیرد را هرچه زودتر جمع کنیم و بازی‌های خوب تیم با نتیجه‌گیری هم همراه شود تا دل هواداران را شاد کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره کادرفنی تیم فوتبال این باشگاه تصریح کرد:

همان‌طور که گفتم همه اذعان دارند که ذوب‌آهن خوب بازی می‌کند و تنها در نتیجه‌گیری موفق نبوده است؛ بخشی از این موضوع به همین حواشی برمی‌گردد که تمرکز را از بازیکنان گرفته است. زمانی که فشار و استرس روی تیم و بازیکنان زیاد می‌شود، نمی‌توانند کارایی و راندمان مناسبی داشته باشند. بازیکنان عنوان می‌کنند اگر بازی‌ها در همان 90 دقیقه تمام می‌شد و وقت‌های اضافه‌ای وجود نداشت تیم امتیازهای بیشتری گرفته بود چون بسیاری از گل‌ها را در دقایق پایانی و تلف‌شده دریافت کرده‌ایم. این عدم تمرکز ناشی از حواشی و اتفاقات پیرامون باشگاه بوده است.

فریدونی ادامه داد:

فصل گذشته این تجربه را داشتیم که سرمربی تیم به طور مکرر تغییر کرد اما در پایان فصل نتیجه مناسبی هم کسب نشد؛ بنابراین تجربه نشان می‌دهد اگر از همین کادرفنی حمایت کنیم و چنانچه نقطه ضعف و ایرادی وجود دارد برطرف شود شاید برای تیم بهتر باشد.

او بیان کرد:

با سپاهان هم رقیب و هم رفیق هستیم و امیدوارم هم سپاهانی‌ها به ما کمک کنند و هم ما به آنها و ان‌شاءالله هر دو تیم قوی باشند چون آبروی اصفهان هستند.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره پیش‌بینی خود از نتیجه شهرآورد فوتبال اصفهان در هفته چهاردهم لیگ برتر اضافه کرد:

ما بردهای خود را آغاز کرده‌ایم و قرار است این بازی را ببریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.