چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

مهدی رسول پناه، یحیی گل محمدی را به مناظره دعوت کرد

مهدی رسول پناه، یحیی گل محمدی را به مناظره دعوت کرد

مهدی رسول پناه مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس به دنبال اتفاقات اخیر، برای حضور در برنامه زنده فوتبال برتر و مناظره با یحیی گل‌ محمدی اعلام آمادگی کرد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، مدت‌ هاست که مهدی رسول ‌پناه مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با یحیی گل ‌محمدی سرمربی این تیم دچار اختلاف شدید شده است. پس از انتشار ویدیوهایی از رسول ‌پناه که در آن، وی در خیابان و در خودروی شخصی‌ اش انتقادات شدید و تندی را علیه گل ‌محمدی و چند بازیکن پرسپولیس مطرح کرد، گل ‌محمدی هم علیه رییس پیشین هیات مدیره باشگاه پرسپولیس موضع‌ گرفت.
این اتفاقات در نهایت به جدایی رسول ‌پناه از پرسپولیس ختم شد اما این پایان کار نبود و رسول‌ پناه هفته گذشته پس از انتقادات گل ‌محمدی، بیانیه ‌ای 14 بندی منتشر و برای مناظره با سرمربی سرخپوشان اعلام آمادگی کرد.
این در حالی است که رسول ‌پناه تاکید کرده تنها در صورتی حاضر است در یک برنامه زنده تلویزیونی درباره این اتفاقات صحبت کند که یحیی گل ‌محمدی هم حضور داشته باشد. از این رو وی در نامه ‌ای به تهیه ‌کننده برنامه فوتبال برتر آمادگی خود را برای حضور در این برنامه اعلام کرد. اکنون باید دید گل‌ محمدی حاضر است در مناظره با رسول ‌پناه شرکت کند یا خیر.
متن کامل نامه رسول ‌پناه به مهدی هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر به شرح زیر است:
جناب آقای هاشمی
تهیه کننده محترم برنامه فوتبال برتر
با سلام‌
ضمن تبریک به هواداران بابت پیروزی پرسپولیس که شادباشی به روح پیشکسوت فقید‌ این باشگاه آقای مهرداد میناوند بود، همانگونه که در نامه سرگشاده اخیر نیز صراحتا اعلام داشته ‌ام، به منظور تنویر افکار عمومی و تبیین بخشی از واقعیت ‌های فوتبال ایران در محضر هواداران و حقیقت جویان راستین فوتبال پاک، تمایل خود را برای حضور در برنامه وزین فوتبال برتر به طور زنده جهت مناظره با حضور فیزیکی آقای یحیی گل ‌محمدی، در خصوص مطالبی که در نامه عمومی منتشر یافته اینجانب بیان شده است، با کمال میل اعلام می‌ نمایم.
شایان ذکر است عزم جدی اینجانب برای شرکت در آن برنامه و مناظره با سرمربی کنونی تیم، برای شفاف ‌سازی مسائل مورد ادعاست. صلابت، اعتبار باشگاه و مکتب با عظمت پرسپولیس در عملکرد نمایان خواهد شد و فارغ از هرگونه اغراض شخصی خواهد بود. محبت فرمایید در اعلام پاسخ، جهت هماهنگی تسریع فرمایید.
با آرزوی توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران شما
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.