جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

مدافع تیم ملی تمرین را کنار نمی‌گذارد

رضاییان، از تاشکند تا مجموعه انقلاب

رضاییان، از تاشکند تا مجموعه انقلاب

رضاییان که همواره در بین نفرات دعوت شده کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران بود، دوست ندارد به این سادگی‌ها جای خود را به رقبای تازه نفسش واگذار کند. به همین دلیل خود را آماده دور تازه مسابقات لیگ ستارگان قطر نگه خواهد داشت.

مدافع تیم ملی تمرین را کنار نمی‌گذارد

رامین رضاییان، مدافع راست تیم ملی فوتبال ایران برای ادامه تمرینات در مجموعه انقلاب آفتابی شد. در شرایطی که رضاییان را می‌توان بزرگترین جامانده فهرست تیم ملی به شمار آورد، این مدافع راست آماده که در ابتدای این فصل به الدحیل پیوسته، تمرینات خود را در تهران ادامه می‌دهد. او  بعد از ظهر پنجشنبه به مجموعه انقلاب آمد و چند دوری مسیر 2.5 کیلومتری جاده سلامتی را با سرعت بالا و در شرایطی که با هدفون مشغول گوش دادن موسیقی بود، دوید. رضاییان پس از انجام این تمرین بدنی استراحت را در دستور کار قرار داد تا دوباره امروز به تمریناتش ادامه بدهد.

رضاییان که همواره در بین نفرات دعوت شده کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران بود، دوست ندارد به این سادگی‌ها جای خود را به رقبای تازه نفسش واگذار کند. به همین دلیل خود را آماده دور تازه مسابقات لیگ ستارگان قطر نگه خواهد داشت. در غیاب رضاییان، صادق محرمی در پست دفاع راست تیم ملی به میدان رفت و البته آنچنان که باید نتوانست موفق باشد. محرمی و رضاییان زمانی در پرسپولیس با هم رقابت کردند و حالا هم باید برای رسیدن به ترکیب تیم ملی از یکدیگر سبقت بگیرند. هر چند فعلاً رضاییان دور از لیست اسکوچیچ است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.