دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

برگزاری جام‌جهانی وزنه‌برداری به صورت آنلاین!

برگزاری جام‌جهانی وزنه‌برداری به صورت آنلاین!

جام جهانی وزنه برداری در رده سنی نوجوانان به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

فدراسیون جهانی وزنه برداری تصمیم گرفته به دلیل شیوع ویروس کرونا اولین دوره مسابقات رسمی خود را به صورت آنلاین برگزار کند. 


با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده، یک دوره جام جهانی آنلاین برای نوجوانان در ۱۱ تا ۱۸ نوامبر (۲۱ تا ۲۸ آبان) برگزار خواهد شد. 


IWF درباره نوع برگزاری این مسابقات اعلام کرده ورزشکاران در هر کجا از خانه‌، باغچه یا گاراژ گرفته تا سالن تمرین و مسابقه می‌توانند وزنه بزنند، اما به شرطی که قوانین بهداشتی و ایمنی را رعایت کنند.

همچنین ورزشکاران و تیم‌های شرکت کننده باید مسئولیت اخلاقی حضور در مسابقات را بر عهده بگیرند و در صورت بی اخلاقی حین مسابقه و یا نوشتن مطالب غیر اخلاقی در تصویر پشت وزنه بردار، فدراسیون جهانی مجازات‌هایی را مطابق با قانون در نظر خواهد گرفت.

این مسابقه هیچ هزینه‌ای برای کشورها ندارد و رایگان است. کشورها می‌توانند ۱۰ وزنه بردار در بخش پسران  و ۱۰ وزنه بردار در بخش دختران معرفی کنند، اما در هر دسته وزنی فقط باید یک وزنه بردار داشته باشند. وزن وزنه‌بردار و اولین انتخاب‌های حرکت‌های یک ضرب و دوضرب آن‌ها نیز باید به صورت مجازی ارسال شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.