سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامان قدوس: من و سه بازیکن دیگر به اوسترشوند کمک مالی کردیم

سامان قدوس: من و سه بازیکن دیگر به اوسترشوند کمک مالی کردیم

سامان قدوس در دو سال گذشته تجربیات عجیبی را پشت سر گذاشت. او که یکی از بازیکنان تیم اوسترشوند سوئد بود، فصل گذشته تصمیم به جدایی از این تیم و انتقال به تیم هوئسکا اسپانیا گرفت. قدوس و باشگاه اوسترشوند باوجود توافق با تیم اسپانیایی، در نهایت زیر تعهد خود زدند و بازیکن ایرانی راهی تیم آمیان فرانسه شد.

به گزارش ایران ورزشی، سامان قدوس با رای فیفا و به دلیل نقض قراردادش با هوئسکا، ۴ ماه محروم شد. این بازیکن همراه با اوسترشوند بعد از آن اتفاق ۴ میلیون یورو جریمه شد که این جریمه در دادگاه عالی ورزش رد شد.

اوسترشوند هم دچار مشکلات مالی شدیدی بود و «کیندبرگ» رئیس وقت باشگاه به دلیل تخلفات مالی در سوئد به سه سال زندان محکوم شد.

سامان قدوس در گفتگوی اخیر خود با پادکست Lundh تاکید کرد ارتباط بسیار خوبی با کیندبرگ دارد و از او بابت کارهایی که برایش انجام داده، سپاسگزار است.

قدوس گفت:

همان احساس گذشته را نسبت به اوسترشوند دارم. من بیش از باشگاه آمیان، به اوسترشوند بدهکارم چون کارم از آنجا شروع شد و همه چیز برایم خوب بود. خودم را مدیون آن ها می دانم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در بخشی از این گفتگوی خود با اشاره به مشکلات مالی اوسترشوند، افشا کرد که به این باشگاه کمک کرده است.

قدوس گفت:

اگر به خاطر بیاورم من به همراه حسام (عایش)، سوتوریوس و بِروا به باشگاه کمک کردیم و مقداری پول دادیم.

به گفته خبرنگار این گفتگو، «گراهام پاتر» سرمربی سابق اوسترشوند که در حال حاضر در تیم برایتون انگلیس است هم به باشگاه سوئدی کمک مالی کرده است. پاتر در حال حاضر سرمربی علیرضا جهانبخش است.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.