شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

ستاره‌هایی که در زمستان جایی نرفتند

بازنده بزرگ: دله آلی

بازنده بزرگ: دله آلی

تاتنهام در پنجره نقل و انتقالات ژانویه نتوانست هیچ بازیکنی را اضافه کند با آنکه در اولین ماه سال 2021 تنها دو برد در 9 بازی لیگ به دست آورد و از کورس قهرمانی بیرون رفت. باید ژوزه مورینیو از این شرایط بیش از همه ناراضی باشد اما مربی پرتغالی احتمالا دلخورترین تاتنهامی ژانویه نیست.

این افتخار به دله آلی می‌رسد که حسابی از چشم مورینیو افتاده و تنها شش بازی در رقابت‌های مختلف این فصل در ترکیب اصلی اسپرز قرار گرفته است. او می‌توانست در ژانویه به تیم دیگری برود و گفته می شد موریسیو پوچتینو، مربی سابق تاتنهام، می خواهد او را به پاری‌سن‌ژرمن ببرد اما تاتنهام اجازه نداد برای اینکه نتوانست جایگزینی برای او پیدا کند. اینکه چرا ملزم هستند برای بازیکنی که خیلی وقت ها روی نیمکت هم نمی نشیند، جانشین پیدا کنند باید در جای دیگری بررسی شود اما آلی احتمالا شش ماه دیگر را هم روی نیمکت و اطراف تیم سپری می‌کند. البته با توجه به اینکه تاتنهام هنوز در چهار جام حاضر است، نمی توان از دانیل لوی، مالک باشگاه که اجازه رفتن بازیکنش بدون پیداکردن جانشین را نداده، چندان خرده گرفت.

پوچتینو همچنین خواستار به خدمت گرفتن دیگر بازیکن سابقش، کریستین اریکسن از اینترمیلان بود. هافبک دانمارکی یک سال بعد از انتقال 5/17 میلیون پوندی به اینتر تازه خودش را پیدا کرده و آنتونیو کونته اعلام کرده اریکسن به تیم دیگری نمی رود. تاتنهام هم مایل بود این بازیکن که در 42 بازی برای اینتر تنها پنج گل زده و سه پاس گل داده، را دوباره در اختیار داشته باشد و اگر این اتفاق می افتد، زمینه برای انتقال آلی به پاریس فراهم می شد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.