شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

نیکبخت واحدی: نباید در حق حسین حسینی بی معرفی کرد

نیکبخت واحدی: نباید در حق حسین حسینی بی معرفی کرد

بازیکن سابق تیم استقلال اعتقاد دارد که نباید در حق سیدحسین حسینی بی‌معرفتی کرد، چون از این اشتباهات برای هر بازیکنی پیش می‌آید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، نیکبخت واحدی در ابتدا اظهار داشت:

نیمه اول این دیدار دلچسب نبود، اما نیمه دوم بازیکنان در حد و اندازه این تیم ظاهر شدند. استقلالی‌ها می‌توانستند به گل‌های بیشتری برسند، اما شانس با آنها یار نبود. ۳ ضربه به دیرک خورد و موقعیت گل را از تیم گرفت.

پیشکسوت استقلال در رابطه با اشتباه سیدحسین حسینی در گل دریافتی این تیم عنوان کرد:

این درست است که گلر استقلال اشتباه کرده است، اما همین حسینی بود که رکورد کلین شیت را در استقلال شکست پس نباید بی معرفتی کنیم و چشم‌مان را روی توانایی‌های او ببندیم. بالاخره ایشان هم بازیکن استقلال است و اشتباه پیش می‌آید بزرگترین بازیکنان جهان هم اشتباه می‌کنند.

وی افزود:

باید به نظر آقای فکری احترام بگذاریم. اگر توپ‌های استقلال به گل تبدیل می‌شد مطمئنا این حرف و حدیث‌ها دیگر وجود نداشت و استقلال با اختلاف دو، سه گل می‌توانست برنده این دیدار باشد و هیچ کس در مورد اشتباه حسینی صحبت نمی‌کرد.

نیکبخت در رابطه با تقویت نیمکت استقلال تصریح کرد:

اضافه شدن کسی که بتواند به نیمکت استقلال کمک کند اتفاق بدی نیست و اینکه بعد از مدت‌ها استقلال یک نیمکت کاملا آبی دارد اتفاق خوشایندی است.

بازیکن پیشین استقلال در واکنش به صحبت‌های فکری در نشست خبری پس از دیدار نفت مسجد سلیمان تصریح کرد:

حرف فکری را قبول دارم همیشه به قطاری که در حال حرکت است سنگ پرت می‌کنند به قطاری که حرکت نمی‌کند سنگ نمی‌زنند. استقلال هم نقش همان قطار در حال حرکت را دارد و همه آنها که پست و مقامی ندارند دنبال این هستند که تشری به آن بزنند و این از مردانگی به دور است، مطمئنا این تیم با تفکرات فکری نتیجه می‌گیرد.

نیکبخت در پاسخ به این سوال که چرا مسئولان مربوطه به مصاحبه‌ای که در تایید صحبت‌های هاشمی نسب انجام داده بودید ورود نکردند، گفت:

من حسن نیت خودم را با آن صحبت‌ها ثابت کردم، اما دلیل عدم رسیدگی مسئولین شاید این باشد که در فدراسیون ما کسی نیست که به این مسائل بپردازد ما هنوز نمی‌دانیم که رئیس و شخص اول فدراسیون چه کسی است برای همین این مشکلات به وجود می‌آید. امیدوارم که این مشکلات هم زودتر حل شود و بتوانیم یک فدراسیون خیلی قوی داشته باشیم.

وی در مورد حریفان آسیایی استقلال گفت:

استقلال در سخت‌ترین گروه قرار گرفته است، اما هر زمان که رقیبان استقلال سرسخت‌تر بوده اند این تیم نتیجه گرفته است.

نیکبخت در پایان در واکنش به احضار باشگاه استقلال به کمیته انضباطی به دلیل ورود برخی افراد در تمرینات این تیم خاطر نشان کرد:

همه باشگاه‌های دنیا از هر قشری طرفدار دارند و من صحبت در این خصوص را به کمیته انضباطی واگذار می‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.