یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

قهر و کرونا در لیگ برتر کشتی آزاد

تب و لرز در بازار بزرگ

تب و لرز در بازار بزرگ

دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در حالی به پایان رسید که از اردوی تیم بازار بزرگ تهران اخبار حاشیه‌ای زیادی به گوش می‌رسد.

ایران ورزشی - دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در حالی به پایان رسید که از اردوی تیم بازار بزرگ تهران اخبار حاشیه‌ای زیادی به گوش می‌رسد. این تیم مدافع عنوان قهرمانی است و برای رسیدن به عنوان قهرمانی هم با توجه به نفراتی که در اختیار دارد، از شانس زیادی برخوردار است. در دور رفت هم توانست با اقتدار صدرنشین لیگ برتر باشد اما حالا از اردوی این تیم خبر می‌رسد که بعد از ابتلای یک مربی به کرونا، دو تن از کشتی‌گیران مبتلا هستند و یک نفر هم از اردوی این تیم قهر کرده است.   

اولین حاشیه به کادر فنی این تیم بر می‌گشت که شنیده شده یکی از مربیان این تیم ظاهرا داود رخش خورشید به کرونا مبتلا شده و به همین دلیل هم از ترکیب کادرفنی این تیم کنار رفته است. علاوه بر کادرفنی حالا درباره کشتی‌گیران این تیم هم حرف و حدیث زیادی مطرح است. رضا اطری که بنا به دلایلی نامعلوم در مسابقات دور رفت وزن کشی نکرد و این تیم در وزن اول از پوریا ترکمان و علیرضا سرلک استفاده کرد. بر اساس شنیده‌ها اصلا اطری به تهران هم نیامده و در تمرینات این تیم حضور پیدا نکرده است.

بهنام احسان‌پور هم که به تهران آمده بود، وزن کشی نکرد و مشخص نیست که او چرا در ترکیب این تیم به میدان نرفت. به خصوص این‌که این مسابقات برای کادرفنی هم مهم شده تا بتواند در ترکیب خود برای حضور در مسابقات جهانی و یا گزینشی روی این مسابقات حساب باز کرده است. بهنام احسان‌پور قراراست که در وزن 65 کیلوگرم در مسابقات گزینشی به میدان برود و با حضور در این مسابقات می‌توانست شانس خود را در این وزن محک بزند اما او به تهران آمد ولی وزن کشی نکرد.

در فوق سنگین هم شنیده شده که پرویزهادی به دلیل قرار نگرفتن در ترکیب تیم مقابل هیات کشتی قائمشهر تصمیم گرفته اردوی این تیم را ترک کند. از آنجائی که این مسابقات اهمیت زیادی برای کادرفنی تیم ملی داردف هادی قصد داشته خودش را به مربیان تیم ملی نشان بدهد اما کادرفنی بازار بزرگ ایران در دور رفت این فرصت را به هادی نداد تا خودش را نشان بدهد.

نکته مهمتر اما وضعیت دو تن از کشتی‌گیران این تیم است که می‌توان برگزاری تمام مسابقات را به خطر بیاندازد. ظاهرا بعد از برگزاری رقابت‌های دور دو تن از کشتی‌گیران این تیم هم دچار تب و لرز شده‌اند. دو کشتی‌گیری که در ترکیب این تیم هم در دور رفت به میدان رفتند. اگر آن‌ها دچار کرونا شده باشند، ممکن است که تیم‌های روبرو را هم دچار مشکل کنند.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.