چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

نیما نکیسا: یک نفر را می ‌کشیم تا 4 نفر ما را دنبال کنند؛ مگر کمبود شخصیت داریم؟

نیما نکیسا: یک نفر را می ‌کشیم تا 4 نفر ما را دنبال کنند؛ مگر کمبود شخصیت داریم؟

نیما نکیسا پیشکسوت پرسپولیس درباره آخرین وضعیت علی انصاریان صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، نیما نکیسا در خصوص آخرین وضعیت علی انصاریان به رادیو جوان گفت:

تا نزدیک 5 صبح در بیمارستان بودم، وضعیت او تغییر آن چنانی نکرده است. برای بعضی از سایت‌ ها که اخبار کذب منتشر می ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند متاسفم.

نکیسا افزود:

زندگی ما شده بر مبنای جلب مخاطب بیشتر در فضای مجازی. در فضای حقیقی همدیگر را آزرده می‌ کنیم تا در فضای مجازی یکدیگر را به دست بیاوریم. این رفتار اجتماعی نگران‌ کننده است. ما تلاش می ‌کنیم که یک قهرمان و اسطوره را حفظ کنیم. بزرگان زیادی را از دست دادیم، چرا تا این حد به دنبال این هستیم یک نفر را بکشیم تا 4 نفر ما را فالو کنند؟ مگر کمبود شخصیت داریم؟

نکیسا تصریح کرد:

این رفتار بسیار خجالت ‌آور است، چرا ما ایرانیان به چنین جایی می‌ رسیم؟ چندین سال قبل وقتی یک نفر دچار مشکل می ‌شد چند نفر جمع می‌ شدند تا مشکل او را حل کنند، اما الان یک نفر که سرما می‌ خورد و به بیمارستان می ‌رود از داخل آن فاجعه درمی ‌آید. آن کسی که مسئول سایتی است که هیچ در و پیکری هم ندارد چطور به خودش اجازه می ‌دهد چنین کاری کند؟ آیا نظارت قانونی بر اینها نیست؟

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تأثیر منفی این رفتارها روی نزدیکان علی انصاریان عنوان کرد:

من دیشب با پزشک معالج او (هاشمیان) صحبت کردم، گفتم آیا از بیرون خبر دارید؟ گفت بله، گفتم خواهش می ‌کنم دیگر خبر نداشته باشید!

نکیسا ادامه داد:

این بچه تا الان در فضای مجازی 20 مرده و زنده شده، شمایی که فکر می ‌کنی فقط خودت مادر داری، امروز تولد حضرت فاطمه (س) است. به حق این روز عزیز بدانید که یک مادر چه می ‌کشد و تنش می‌ لرزد. اگر برای جلب مخاطب بیشتر دست به چنین کارهایی می ‌زنید، دوستان و آشنایان، مادر و خواهر و... ثانیه به ثانیه تن شان می ‌لرزد.

نکیسا در مورد این که برخی از اهالی فوتبال هم با کار کردن این اخبار شیطنت‌ هایی را مرتکب شدند، گفت:

بله، متأسفانه این موضوع را تأیید می ‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.