سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

از نظر خلق موقعیت، خوب عمل کردیم

عباس چمنیان: باید پرسپولیس را در خط حمله کنترل کنیم

عباس چمنیان: باید پرسپولیس را در خط حمله کنترل کنیم

عباس چمنیان معتقد است سرنوشت دیدار تراکتور - پرسپولیس را کیفیت ضربات آخر و اشتباهات کمتر تعیین می‌ کند

به گزارش ایران ورزشی، عباس چمنیان در نشست خبری پیش بازی مقابل پرسپولیس گفت 

13 هفته از مسابقات لیگ را پشت سر گذاشتیم و از اولین بازی که مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفتیم تا بازی با آلومینیوم، هیچ ‌کدام از بازی‌ های ‌مان ساده‌ نبودند. بازی ‌ها در لیگ برتر با تمام تیم ‌ها سخت و فشرده بوده و خاصیت لیگ امسال همین سخت بودن و فشرده بودن بازی‌ هاست.

چمنیان افزود:

بازی فردای ما به دو دلیل سخت و مهم است. از یک سو پرسپولیس تیمی خوب، منظم و باتجربه بوده و در چند سال گذشته هم کمترین تغییر و تحول در ساختار فنی را داشته است. هم روی نیمکت و هم در زمین، نفراتی دارند که سال ‌ها با هم بودند و به همین دلیل پرسپولیس تیمی هماهنگ است و ما بازی سختی پیش ‌رو خواهیم داشت.

مربی تیم تراکتور در ادامه افزود:

تلاش ما برای حفظ تیم تراکتور در بالای جدول باید مضاعف باشد. هفته گذشته به رغم شایستگی ‌هایی که داشتیم که به دلیل عدم استفاده از موقعیت ‌های خود، شانس برد را از دست دادیم. تلاش کردیم در فاصله بین این دو بازی کمی روی بالا بردن آمادگی ذهنی بازیکنان کار کنیم. به این دلیل که زمان کم بود و خیلی نمی ‌شد کار و تمرینات فنی برگزار کرد.

چمنیان با اشاره به خصوصیات تیم پرسپولیس، یادآور شد:

یک هدف مهم داریم و آن هم کنترل پرسپولیس در خط حمله است. تیم ما نیز بازیکنان باکیفیتی دارد و در این بخش هم خطرناک هستند. سعی می ‌کنیم با استفاده از بازیکنان خوبی که داریم، بیشترین کارایی را در بخش دفاعی داشته باشیم و در خط حمله هم خوب عمل کنیم. از نظر خلق موقعیت، تیم ما عملکرد خوبی داشته‌ است.

چمنیان عنوان کرد:

در بازی با پرسپولیس لحظات تعیین ‌کننده است و سرنوشت این دیدار را کیفیت ضربات آخر و اشتباهات کمتر تعیین می‌ کند. به اندازه کافی از ابتدای فصل به دلیل اشتباهاتی که در دفاع و حمله داشته ایم تنبیه شده ‌ایم و امیدوارم در دو بازی باقی ‌مانده تا پایان نیم ‌فصل برابر پرسپولیس و سایپا بتوانیم از این اشتباهات درس بگیریم و آنها را با حداکثر امتیاز به پایان برسانیم.

چمنیان ادامه داد:

باید امیدوار باشیم در فاصله دو نیم‌ فصل با ترمیم تیم، برطرف کردن نقاط ضعف و بهبود ویژگی ‌های تاکتیکی بتوانیم تیم آماده‌ تری برای نیم‌ فصل دوم داشته باشیم.

چمنیان درباره غایبان تراکتور مقابل پرسپولیس گفت:

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکنون رای نهایی خود را در پرونده سعید مهری اعلام نکرده و نمی ‌توانیم از وی استفاده کنیم. همچنان می خواهیم به دلیل اینکه مهری دست ‌کم در شروع کار مرتکب رفتار غیر ورزشی و تخلف خاصی نشده، زودتر درباره اش تصمیم گیری کنند.

مربی تیم تراکتور افزود:

حمید بوحمدان را به دلیل چهارکارته بودن در اختیار نداریم و دو مصدوم ‌مان هم با تیم تمرین کرده و در لیست ‌مان هستند. امیدواریم در صورت ضرورت از آنها استفاده کرده و با تمام قوا برای این بازی خوب و کسب نتیجه آماده شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.