چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

هخامنش: تراکتور باید قهرمان شود

قدرت شکست پرسپولیس را داریم

قدرت شکست پرسپولیس را داریم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

خط جلوی پرسپولیس یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین خطوط حمله لیگ است که از چند بازیکن باتجربه و ملی‌پوش هم بهره می‌برد اما ما هم مهره‌هایی داریم که می‌توانند خط آتش پرسپولیس را خنثی کنند.

وفا هخامنش مدافع میانی تیم تراکتور در خصوص دلایل باخت تیم‌شان مقابل آلومینیوم اراک و بازی حساس تیمش مقابل پرسپولیس با ایران ورزشی صحبت می‌کند

وفا از روش بازی تیمش دفاع می‌کند و تراکتور را یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ بیستم معرفی می‌کند.

چرا بازی قبلی‌تان مقابل آلومینیوم اراک را در تبریز به تیم نه چندان قوی واگذار کردید؟!

 بازی قبلی را در حالی واگذار کردیم که پنج شش موقعیت گلزنی را با بدشانسی از دست دادیم. روشی که آقا مسعود برای تراکتور در هر بازی در نظر گرفته بازی مالکانه و زیبا و نتیجه گرایانه است. تیم ما با قدرت بازی کرد اما بر خلاف روند بازی یک گل از روی نقطه پنالتی دریافت کردیم و موقعیت‌های فراوان گلزنی‌مان هم یکی پس از دیگری با بدشانسی محض از دست رفتند تا در روزی که باید با اختلاف بالا تیم اراکی را شکست می‌دادیم بازنده شویم.

اگر قیاسی از بازی فصل قبل‌تان با تیم این فصل‌تان داشته باشی عملکرد این فصل‌تان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

 من فکر می‌کنم امسال تراکتور فوتبال بهتر و روان‌تر و زیباتری را ارائه می‌دهد و اگر اشتباه نکنم از فصل پیش هم در همین مقطع بیشتر امتیاز گرفته‌ایم به همین دلیل نسبت به تیم‌مان خیلی امیدواریم و شرایط‌مان را از هر جهت برای کسب موفقیتی بزرگ فراهم می‌بینیم و برای رقم زدن نتایج خوب و بزرگ تلاش می‌کنیم و ان‌شاءالله به هدف‌مان هم برسیم.

تیم‌تان بعد از باخت مقابل تیم آلومینیوم به لحاظ روحی روانی دچار افت نشده؟

 نه تیم ما از نظر روحی روانی در وضعیت خوبی به سر می‌برد و ما برای دیدار مقابل پرسپولیس در شرایط خیلی خوبی به سر می‌بریم و از هر جهت برای ارائه یکی از قوی‌ترین و بهترین نمایش‌های فصل‌مان آماده‌ایم.

قادر هستید پرسپولیس را در تبریز شکست دهید؟

 حتماً قادر هستیم که پرسپولیس را در شهر خودمان شکست دهیم. درست است که شرایط کرونایی است و میزبانی و میهمانی خیلی تأثیر ندارد اما به هر حال بالاخره شرایط سفر پرسپولیس و بعضی موارد دیگر شرایط ما را برای بازی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه خودمان بهتر می‌سازد و ما حتماً از شرایط خودمان به بهترین شکل ممکن استفاده خواهیم کرد. تیم پرمهره و قدرتمندی داریم و می‌توانیم در بازی مقابل پرسپولیس که دیداری شش امتیازی برای ما محسوب می‌شود از سد حریف بگذریم.

قادر به شکستن طلسم قهرمانی‌تان در لیگ بیستم هستید؟

 امسال باید قهرمان شویم و همه تلاش‌مان را هم در راستای شکستن طلسم چندین ساله‌مان انجام خواهیم داد و خوب می‌دانیم که بازی و گرفتن امتیاز از سایر مدعیان قهرمانی برای ما ارزش شش امتیازی دارد به همین دلیل فقط به شکست دادن پرسپولیس فکر می‌کنیم و برای تحقق این مهم تلاش خواهیم کرد. دیداری که قطعاً برای ما بازی شش امتیازی محسوب خواهد شد. من فکر می‌کنم به دلیل بازی‌های زیبای‌مان هواداران‌مان هم تقریباً از شرایط تراکتور راضی‌اند و ما نیز برای خوشحال کردن آنها که بهترین و متعصب‌ترین تماشاگران محسوب می‌شوند همه تلاش‌مان را انجام خواهیم داد. از طرفی همه می‌دانند که تراکتور پرشورترین و پرهوادارترین تیم آسیا است و ما نیز از این منظر با تمام وجود برای خوشحال کردن هواداران‌مان تمام تلاش‌مان را انجام خواهیم داد.

در خصوص جنگ خودت و خط دفاعی تیم تراکتور با عناصر تهاجمی پرسپولیس چه صحبتی داری؟

خط جلوی پرسپولیس یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین خطوط حمله لیگ است که از چند بازیکن باتجربه و ملی‌پوش هم بهره می‌برد اما ما هم مهره‌هایی داریم که می‌توانند خط آتش پرسپولیس را خنثی کنند. خوشبختانه خودم هم در تیم‌های مختلف بیشتر در مقابل پرسپولیس با برد از زمین خارج شدم و تلاش می‌کنم در تراکتور هم با برد مقابل پرسپولیس از زمین خارج شویم.

جای خالی تماشاگران‌تان هم در ورزشگاه خالی است. در این رابطه چه صحبتی داری؟

 قطعاً اگر تماشاگران‌مان بودند ورزشگاه یادگار پر می‌شد و امتیاز بسیار مثبتی برای ما محسوب می‌شد اما ما می‌دانیم که تمام فکر هواداران‌مان با ما است و ما دعای خیر و نفس گرم هواداران‌مان را با تمام وجود احساس می‌کنیم و می‌دانیم که چقدر نتایج تراکتور برای هواداران‌مان مهم و تأثیرگذار است بنابر این با انرژی مثبت آنها و دعای خیرشان با روحیه بالا برای برد تیم‌مان دعا می‌کنیم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.