چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

استقلال تنها تیمی است که ظرفیت قهرمانی دارد

فنونی‌زاده: فکری نساجی را خیلی خوب می‌شناسد

فنونی‌زاده: فکری نساجی را خیلی خوب می‌شناسد
مهدیه دریابیگی
مهدیه دریابیگی خبرنگار

این روزها با اینکه استقلال صدرنشین است اما انتقادات به جایی رسیده که محمود فکری در نهایت در برنامه تلویزیونی به سیم آخر زد و از همه انتقاد کرد. از جمله میثاقی که برنامه فوتبال برتر را اجرا می‌کند. در پی صحبت‌های فکری، بازیکنان استقلال هم سعی کردند که از سرمربی حمایت کرده و پاسخ انتقادات را بدهند. فکری که با این حجم از انتقاد باید به مصاف تیم سابق خود برود امیدوار است که در بازی پیش رو برنده شده تا بتواند از زیر فشار انتقادات راحت شود. با مهدی فنونی‌‍زاده همکلام شدیم، بازیکن سابق استقلال که معتقد است این حجم از انتقاد اصلاً منصفانه نیست.

آقای فکری از انتقادات ناراحت است و خصوصاً از میثاقی و برنامه‌اش، نظر شما در این زمینه چیست؟

فکری حق دارد. همه ایران می‌دانند که میثاقی رنگی است و در این زمینه شورش را در آورده است. همه از این بابت ناراحت هستند. انگار همه از تیم رقیب فقط حمایت می‌کنند و استقللال مظلوم واقع شده است! تریبون ملی دست آقایان است و فقط استقلال را اذیت می‌کنند.

این روزها از استقلال انتقاد می‌شود که زیبا بازی نمی‌کند و به همین دلیل بازیکنان استقلال می‌گویند که هیچ تیمی خوب بازی نمی‌کند اما مغرضانه از استقلال انتقاد می‌شود!

بازیکنان درست می‌گویند هیچ تیمی در لیگ ما خوب بازی نمی‌کند. دلیلش هم این است که تماشاگر نیست و نبود تماشاگر باعث ضعیف شدن تیم‌ها شده است. به نظرم ضعیف‌ترین لیگ همین فصل بیستم است.

خیلی‌ها بر این عقیده هستند که استقلال از نظر مهره نسبت به تیم‌های دیگر لیگ قوی‌تر است و در این لیگ ضعیف می‌تواند قهرمان شود، نظر شما در این زمینه چیست؟

من هم اعتقاد دارم استقلال تنها تیمی است که ظرفیت قهرمانی را دارد اما مشکل این است که استقلال سیستم ندارد و شبیه 40 سال پیش بازی می‌کند. من نمی‌دانم این همه نوسان برای چیست.

در بازی استقلال و نفت به یکباره از حسینی در ترکیب استقلال استفاده شد و اینطور که گفته شد مظاهری مورد تنبیه قرار گرفته است و از قرار معلوم در بازی با نساجی هم حسینی بازی می‌کند! نظرتان در مورد این تغییر چیست؟

 نباید این تغییر انجام می‌شد. اگر مظاهری هم اشتباهی کرده باید جریمه نقدی شود نه اینکه از ترکیب کنار برود.

استقلال بازی با نساجی را در پیش دارد، فکر می‌کنی، می‌توانند در این بازی برنده شوند؟

فکری در فصل پیش مربی نساجی بوده است و شناخت خیلی خوبی از نساجی دارد. با توجه به نحوه جدا شدن فکری از نساجی هم حساسیت ایجاد شده و بازی استقلال و نساجی جنگ می‌شود اما فکری تیم سابق خود را خیلی خوب می‌شناسد اما حساسیت بیش از حد می‌تواند کیفیت بازی را پایین بیاورد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.