سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

پرسپولیس همیشه مقابل تیم‌های مدعی بهتر بازی می‌کند

آل‌کثیر: مادر زیباترین هدیه خداست

آل‌کثیر: مادر زیباترین هدیه خداست
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

عیسی آل‌کثیر، بازیکن تیم پرسپولیس روز گذشته در خصوص روز مادر و پرسپولیس و فوت مهرداد میناوند که از آن به‌عنوان یکی از تلخ‌ترین روزهای زندگی خودش و پرسپولیسی‌ها یاد می‌کند صحبت کرد. مصاحبه اختصاصی عیسی آل‌کثیر با ایران ورزشی را بخوانید.

عیسی آل‌کثیر، بازیکن تیم پرسپولیس روز گذشته در خصوص روز مادر و پرسپولیس و فوت مهرداد میناوند که از آن به‌عنوان یکی از تلخ‌ترین روزهای زندگی خودش و پرسپولیسی‌ها یاد می‌کند صحبت کرد. مصاحبه اختصاصی عیسی آل‌کثیر با ایران ورزشی را بخوانید.

 

عیسی، در خصوص روز مادر چه صحبتی داری؟ چون امروز روز زن و روز مادر است به همین بهانه دوست داریم صحبت‌هایت را در این رابطه بشنویم؟

 مادر زیباترین هدیه خداست. بعد از فوت پدر و بعد از خدا، مادرم بزرگترین تکیه‌گاه زندگی من بوده و هست. همیشه با تلاش خودم و دعای خیر مادرم به موفقیت رسیده‌ام و هر چیزی به دست آوردم لطف خدا و سپس از دعای خیر مادرم بوده است. از همین‌جا و از طریق رسانه‌تان روز مادر و زن را به همه مادران بخصوص مادر عزیزم تبریک می‌گویم. اتفاقاً اولین کاری که کردم تماس با مادرم و تبریک روز مادر به ایشان بود و کلی صحبت که به این عزیزم تبریک بگویم و از خدا برایش بهترین‌ها را بخواهم؛ مادری که به قول معروف خاک پایش هستم و واقعاً نمی‌دانم چطور باید از زحمات ایشان تشکر کنم و قدردان زحماتش باشم.

در خصوص بازی پرسپولیس و پیروزی‌اش مقابل ماشین‌سازی چه صحبتی داری و بیشتر از همه دوست داریم در رابطه با گل دقیقه 25 که شماره مرحوم میناوند بود چه نظری داری؟

 برد خیلی خوبی را به دست آوردیم چون به این پیروزی خیلی نیاز داشتیم. به ثمر رسیدن گل در دقیقه 25 هم خیلی جالب بود چون تازه چند روز بیشتر از فوت آقا مهرداد نگذشته بود که قسمت شد دقیقه 25 گل بزنیم و به قول شما گویی روح آقا مهرداد در ورزشگاه بود تا به‌عنوان یک حامی همیشگی همراه تیم باشد تا به آن شکل گل در دقیقه 25 رقم بخورد و این گل برای پرسپولیس به یک گل ماندگار تبدیل شود. بعد از آن هم بچه‌های ما مثل همیشه سنگ‌تمام گذاشتند تا پس از آنکه بازی به تساوی کشیده شد این‌بار با گل زیبای احمد نوراللهی در دقیقه 93 تیم ما به حق واقعی خودش که سه امتیاز بود دست یابد و این سه امتیاز حساس را کسب کند. جا دارد یک‌بار دیگر از طریق رسانه شما به خانواده آقا مهرداد میناوند عزیز تسلیت بگویم و برای آنها صبر از درگاه خداوند خواستار باشم.

در خصوص بازی دشوار بازی پرسپولیس مقابل تراکتور چه صحبتی داری؟

 بازی در تبریز مقابل تراکتور سخت است. تراکتور امسال هم یکی از تیم‌های خوب و مدعی محسوب می‌شود و از بازیکنان خوبی بهره می‌برد، اما پرسپولیس تیمی است که همیشه مقابل تیم‌های مدعی بهتر بازی می‌کند و مانند همه بازی‌ها فقط به‌دنبال سه امتیاز است. دو بازی عقب‌افتاده به‌علاوه دو بازی دیگر تا پایان نیم‌فصل باقی مانده و ان‌شاءالله تیم ما مانند بازی ماشین‌سازی از سد دیگر تیم تبریزی هم می‌گذرد تا باز هم خودشان را به صدر نزدیک‌تر کنند. هدف امسال ما کسب پنجمین قهرمانی متوالی است و شخصیت برد و قهرمانی به بیشترین شکل ممکن در تیم ما وجود دارد و ان‌شاءالله امسال هم تلاش داریم پنجمین قهرمانی متوالی را کسب کنیم. امسال هم چند تیم به شکل جدی مدعی قهرمانی هستند اما با احترام به همه مدعیان فکر می‌کنم پرسپولیس مدعی اول و اصلی قهرمانی است و با شخصیت قوی که در تیم ما وجود دارد من به کسب پنجمین قهرمانی متوالی بسیار امیدوارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.