چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

معجزه‌ای در کار نبود

فوتبال و سینما در غم از دست دادن انصاریان

فوتبال و سینما در غم از دست دادن انصاریان

ایران ورزشی: بلافاصله بعد از فوت علی انصاریان و داغی که این غم بزرگ بر دل دوستدانش نشاند فضای مجازی پر شد از تصاویر، ویدئوها و پست‌هایی که این هجرت بزرگ را باور نداشت. تقریباً همه اهالی فوتبال شامل مربیان و بازیکنان که در روزهای گذشته با انتشار پست‌ها و استوری‌هایی از مردم برای شفای انصاریان التماس دعا کرده بودند با انتشار عکسی از او در وصف این هجرت نوشتند.
مثل همان روزی که مهرداد میناوند از دنیا رفت و همه را شوکه کرد خیلی‌ها باورشان نمی‌شد علی در 43 سالگی از این دنیا رفت و مادرش را تنها گذاشت. خیلی‌ها برای مادرش طلب صبر کرده بودند و برخی هم گفته بودند هوای مادرش را داشته باشید؛ مادری که آخرین نفر از این شوک بزرگ مطلع شد و آنقدر حالش بد بود که بعد از یک ساعت خبردار شد علی تنهایش گذاشته در بیمارستان بستری‌اش کردند.
به‌خاطر حضور انصاریان در سینما پیام‌ها و پست‌های تسلیت محدود به اهالی فوتبال و دوستداران این رشته ورزشی نبود و خیلی از اهالی سینما و موسیقی که با انصاریان ارتباط خوبی داشتند یا با او همکاری کرده و او را خوب می‌شناختند هم برایش پست گذاشتند.حتی بسیاری از اهالی موسیقی هم برای این ضایعه بزرگ پست گذاشتند و از محبوبیت و خنده های انصاریان نوشتند.
دیروز دبیرخانه جشنواره فجر هم برای فقدان انصاریان پیام داد و در حین نشست خبری برایش سکوت کردند و اشک ریختند. وزیر ورزش برای این فاجعه پیام فرستاد و حتی دفتر ریاست‌جمهوری نیز این ضایعه را به خانواده فوتبال و سینما و مردم ایران تسلیت گفت.
حجم پیام‌ها و متن‌های احساسی که اهالی فوتبال و مردم برای هجرت تلخ انصاریان در روز مادر نوشته‌اند آنقدر زیاد است که تنها با اشک مرور می‌شود و حتی نمی‌شود پای یکی از آنها ایستاد و به یکی از خاطرات شیرین با انصاریان عمیق شد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.