یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

برای مس برنامه ویژه‌ای داریم

شیری: هدف ما دفاع از عنوان قهرمانی‌ است

شیری: هدف ما دفاع از عنوان قهرمانی‌ است
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو

مهدی شیری، مدافع راست تیم پرسپولیس از شرایط خوب تیمش به‌لحاظ فنی حرف می‌زند و جدال برای کسب بهترین رتبه ممکن در پایان مسابقات نیم‌فصل اول را برای پرسپولیس بسیار مهم و تأثیرگذار می‌داند. با مدافع راست پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم در آستانه بازی مقابل مس رفسنجان حرف زدیم و به مسائل دیگر نیز در این رابطه پرداختیم.

مهدی شیری، مدافع راست تیم پرسپولیس از شرایط خوب تیمش به‌لحاظ فنی حرف می‌زند و جدال برای کسب بهترین رتبه ممکن در پایان مسابقات نیم‌فصل اول را برای پرسپولیس بسیار مهم و تأثیرگذار می‌داند. با مدافع راست پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم در آستانه بازی مقابل مس رفسنجان حرف زدیم و به مسائل دیگر نیز در این رابطه پرداختیم.

 

از بازی تیم‌تان مقابل تراکتور شروع کنیم که در خارج از خانه سه امتیاز حساس را کسب و با کسب دومین برد متوالی از نوار تساوی‌ها خودتان را جدا کردید.

 تیم ما در همه بازی‌ها فقط با نیت برد و کسب سه امتیاز به مصاف حریفان می‌رود و در همان چهار دیداری هم که به مساوی رسیدیم به‌نوعی فوتبال روی بد خودش را به ما نشان داد چون مستحق تساوی نبودیم و حق‌مان برد بود، اما به هر حال گاهی بازی‌ها و نتایجش اینگونه رقم می‌خورد که هرچه تلاش می‌کنید به نتیجه نمی‌رسید. با این وجود خوشحالم در دو بازی اخیرمان مقابل ماشین‌سازی و تراکتور به دو برد خوب رسیدیم و جایگاه‌مان را در جدول بهبود بخشیدیم و برای آینده‌مان امیدوار‌تر شدیم. در مقابل ماشین‌سازی خوب بازی کردیم و خیلی هوشمندانه سه امتیاز را گرفتیم و مقابل تراکتور هم به نظرم یکی از بهترین بازی‌های فصل‌مان را تا به این هفته ارائه دادیم و به پیروزی خیلی خوبی رسیدیم و خدا را شکر برنده شدیم.

مقابل تراکتور فرصت‌های متعدد و بیشتری برای گلزنی مقابل دروازه حریف خلق کردید که بردتان را با وجود یک گل اختلاف بهتر نشان داد.

 در هر بازی تاکتیک ما حفظ و مالکیت توپ و میدان و خلق فرصت‌های زیاد گلزنی است، اما بالاخره گاهی اوقات شرایط سخت‌تر می‌شود. در مقابل تراکتور هم خیلی خوب بازی و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و بالاخره با ضربه سر کاپیتان خوب و مقتدرمان به گل برتری رسیدیم.

بعضی از کارشناسان بعد از بازی‌تان مقابل تراکتور از قرار گرفتن تو در دفاع راست و حضور سیامک نعمتی به نیکی یاد کردند و آن را برای تیم‌تان ایده‌آل دانستند.

 بالاخره ما بازیکن تیم و تابع نظر کادر فنی هستیم و هرجا آنها صلاح بدانند باید سعی کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. در هر حال خوشحالم که ما بازیکنان توانستیم وظیفه‌مان را به‌نحو احسن انجام دهیم.

در بازی‌تان مقابل تراکتور هم مانند بازی‌تان مقابل ماشین‌سازی بعد از گلزنی شادی نکردید و جالب اینکه بعد از گل دقیقه 25 مقابل ماشین‌سازی در بازی مقابل تراکتور هم با گل دقیقه 8 به برتری رسیدید.

 فوت دو پیشکسوت تیم‌مان واقعاً برای ما ناراحت‌کننده و غمبار بود و ما را هم مانند بقیه مردم کشورمان خیلی ناراحت کرد و البته انگیزه مضاعفی شد تا بعد از فوت این عزیزان با تلاش بیشتر برنده شویم و گل‌های‌مان را تقدیم روح این عزیزان کنیم. خوشحالم در دقایقی گل زدیم که مربوط به شماره‌های این دو عزیز بود و ما هم آن بردها و گل‌های‌مان را تقدیم آنها کردیم.

و در اقدامی خوب و پسندیده بر سر مزار دو پیشکسوت پرسپولیس حضور پیدا کردید.

 حاضر شدن بر سر مزار دو پیشکسوت تیم‌مان کمترین کاری بود که می‌توانستیم برای ادای احترام به آنها انجام دهیم و برای‌شان دعا و فاتحه بخوانیم و به روح‌شان تقدیم کنیم و از آنها بخواهیم برای ما دعا کنند تا ان‌شاءالله در ادامه هم بتوانیم بهترین نتایج را کسب کرده و با بهترین عنوان به کارمان خاتمه دهیم.

در خصوص بازی‌تان مقابل مس رفسنجان چه صحبتی داری؟

 مس رفسنجان تیم خوبی است و مسلماً مانند بقیه تیم‌ها با انگیزه بالا به مصاف ما می‌آید. در لیگ راحتی وجود ندارد اما برای این تیم هم برنامه‌های خاصی داریم و با برنامه کادر فنی‌مان به مصاف این تیم می‌رویم تا با ارائه نمایشی خوب ان‌شاءالله به سه امتیاز برسیم و در ادامه دو برد قبلی‌مان پیروزی دیگری را کسب و هواداران‌مان را خوشحال و باز هم برد دیگری را تقدیم روح دو پیشکسوت خودمان کنیم.

سه بازی تأثیرگذار در پایان نیم‌فصل پیش‌رو دارید که به نظر خیلی در صدرنشینی و کسب قهرمانی‌تان تأثیرگذار خواهد بود.

 تک‌تک بازی‌ها برای ما مهم است و باور کنید ما هم خیلی خوب به این نکته واقف هستیم و قدر تک‌تک امتیازها را می‌دانیم و اصلاً نمی‌خواهیم هیچ امتیازی را از دست بدهیم و در سه بازی پایانی نیم‌فصل هم سعی داریم همه آنها را کسب کنیم.

چقدر به کسب پنجمین قهرمانی متوالی امیدوارید؟

 از حالا حرف زدن در خصوص قهرمانی شاید کمی زود باشد اما هدف نهایی ما قطعاً دفاع از عنوان قهرمانی قبلی‌مان است و برای رسیدن به این مهم هم بازی به بازی پیش می‌رویم و امتیاز هیچ بازی را به‌راحتی از دست نمی‌دهیم و حتماً سعی می‌کنیم تمام امتیازات سه بازی پایانی نیم‌فصل اول را بگیریم و با بهترین شرایط خودمان را برای نیم‌فصل دوم آماده کنیم و وارد نیم‌فصل دوم شویم.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.