سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

سهیل مهدی: تعطیلات نیم فصل، همزمان با فیفا دی است

سهیل مهدی: تعطیلات نیم فصل، همزمان با فیفا دی است

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: تا دهم فروردین فیفا دی است و سرمربی تیم ملی این تاریخ را رزرو کرده و ما هم تعطیلات لیگ را در همین زمان خواهیم گذاشت و به نوعی این تعطیلات میان فصل است

به گزارش ایران ورزشی، سهیل مهدی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود با توجه به متمرکز برگزار شدن مسابقات مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا و لغو احتمالی دیدار‌های ایران آیا در آن زمان لیگ برتر برگزار می‌شود یا خیر به میزان گفت:

باید صبر کنیم تا براساس تغییرات که در برنامه ایجاد می‌شود تصمیم بگیریم، اما تمام سعی خودمان را انجام می‌دهیم تا در کمترین زمان ممکن هم لیگ را برگزار کنیم.

مهدی افزود:

البته با لغو احتمالی بازی ایران بازهم در فیفا دی نمی‌توان لیگ را برگزار کرد و این قانون فیفا است و به نوعی به کار ما نمی‌آید. ما بیشتر دعا می‌کنیم که بازی‌ها بدون تاخیر و براساس همان برنامه برگزار شود تا برنامه ما هم بهم نریزد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ ادامه داد:

در برنامه ابلاغی به تیم‌ها هفته هجدهم هم طبق روال برگزار می‌شود و براساس اینکه تیم ملی ۲۸ فروردین به اردو خواهد رفت در این فرصت ۱۲ روزه دیگر لیگ را برگزار نخواهیم کرد و شاید یک دیدار از جام حذفی را برگزار کنیم تا به تیم‌ها خیلی فشار هم وارد نشود.

مهدی در پایان گفت:

تا دهم فروردین فیفا دی است و سرمربی تیم ملی این تاریخ را رزرو کرده و ما هم تعطیلات لیگ را در همین زمان خواهیم گذاشت و به نوعی این تعطیلات میان فصل است. بعد از آن نیز از ۱۲ یا ۱۴ فروردین لیگ را آغاز می‌کنیم و بلافاصله باید برای آغاز لیگ قهرمانان تعطیل کنیم. به هر شکل برنامه خیلی فشرده‌ای وجود دارد و امیدواریم به بهترین نحو ممکن شرایط را کنترل کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.