سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

نیما نکیسا: قرارداد بودیمیر و استوکس باید پیگیری قضایی شود

نیما نکیسا: قرارداد بودیمیر و استوکس باید پیگیری قضایی شود

نیما نکیسا پیشکسوت پرسپولیس درباره نحوه بستن قراردادهای ماریو بودیمیر و آنتونی استوکس صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، نیما نکیسا درباره قرارداد‌های سنگین برخی بازیکنان بنجل و حاشیه ای خارجی مانند آنتونی استوکس و ماریو بودیمیر که خسارت ‌های زیادی را به باشگاه پرسپولیس تحمیل کرده است به فارس گفت:

کاملا مشخص است در این قراردادها چه اتفاقی رخ داده و همه هم از این فساد مطلع هستیم. باید سازمان بازرسی و نهادهای نظارتی به این قراردادها ورود کنند. باید درباره قرارداد بودیمیر و استوکس پیگیری قضائی صورت بگیرد.

نکیسا افزود:

مدیرانی که این قراردادها را امضاء کردند به دلیل لطمه به بیت ‌المال باید مورد بازخواست و برخورد قرار بگیرند و از جیب خودشان این خسارت‌ ها را پرداخت کنند. این همه آدم به دلیل اختلاس  اعدام یا زندانی می ‌شوند و مدیرعاملی هم که این‌ چنین به باشگاه تحت مدیریتش ضربه می ‌زند، باید پاسخگو باشد.

دروازه ‌بان اسبق پرسپولیس تصریح کرد:

برای من عجیب است چرا در این 20 سال یک مدیر استقلال یا پرسپولیس به دلیل اینگونه قرارداد بستن تحت پیگیری قرار نمی‌ گیرند. آنتونی استوکس با آن همه فجایع اخلاقی در زمان بازی ‌اش در تراکتور، پدر این تیم را درآورد و باید مشخص شود چرا با این سابقه مدیری مثل محمد حسن انصاری ‌فرد که ورزشی هم است، این بازیکن را برای پرسپولیس جذب کرد.

نکیسا ادامه داد:

همه ‌می ‌دانیم چه اتفاقی در این قراردادها می ‌افتد و بارها هم این مسائل را گفته ‌ایم و نوشته ایم اما نظارت اصولی وجود ندارد. من با ابراهیم شکوری در ارتباط هستم و می‌ دانم مدیران فعلی پرسپولیس چگونه برای تامین منابع مالی اداره این باشگاه در تلاش هستند اما در نهایت باید بخش زیادی از این منابع را صرف ندانم ‌کاری مدیران قبلی کنند.

نکیسا افزود:

باید نماینده ای از سازمان بازرسی کل کشور و نهادهای امنیتی در باشگاه‌ها به صورت ثابت مستقر شود تا از این طریق نظارت بیشتری هم صورت بگیرد. اگر دولت و سیستم قضائی کشور 2 مدیر را مجبور کند، این خسارت را از جیب‌ شان پرداخت کنند، دیگر چنین اتفاقی رخ نمی ‌دهد و می ‌دانند چگونه خودشان را جمع کنند تا با چه کسی چه قراردادی ببندند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره دلیل شکایت نکردن باشگاه پرسپولیس از آنتونی استوکس عنوان کرد:

قطعا در این ماجرا اتفاقی رخ داده که مدیران پرسپولیس عزم جدی برای پیگیری این پرونده ندارند اما من نباید درباره ‌اش صحبت کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.