دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

قطعی شد؛ جدایی آخرین استعدادِ تیم برانکو از پرسپولیس

قطعی شد؛ جدایی آخرین استعدادِ تیم برانکو از پرسپولیس

سعید حسین پور هافبک جوان تیم پرسپولیس در زمستان از این تیم جدا خواهد شد. حسین پور جوان که در سال‌های اخیر از تیم‌های پایه پرسپولیس به تیم بزرگسالان معرفی شد، پس از یک نیم فصل نیمکت نشینی از این تیم جدا می‌شود.

ایران ورزشی: سعید حسین پور هافبک جوان تیم پرسپولیس در زمستان از این تیم جدا خواهد شد. حسین پور جوان که در سال‌های اخیر از تیم‌های پایه پرسپولیس به تیم بزرگسالان معرفی شد، پس از یک نیم فصل نیمکت نشینی از این تیم جدا می‌شود.

حسین پور در چند بازی که کم و بیش فرصت حضور پیدا کرد، بازیکنی بااستعداد در خط هافبک نشان داد که توانایی دریبل زنی و بازیسازی را دارد، اما نمایش‌های قابل قبول او چندان مورد توجه یحیی گل محمدی قرار نگرفت تا این بازیکن جوان هم به در خروجی هدایت شود.

او در دوره برانکو ایوانکوویچ در قامت بازیکنی جوان به تیم بزرگسالان رسید و در چند بازی از جمله دیدار با ماشین سازی در تبریز نمایش درخشانی را ارائه کرد تا هواداران را امیدوار به ظهور یک ستاره کند، اما نیمکت نشینی و سکونشینی‌های مداوم، مانع از این اتفاق شد.

سعید حسین پور ۲۲ ساله است و احتمالا برخلاف شایعات، به صورت قطعی از پرسپولیس جدا می‌شود تا نخستین خروجی قرمز‌ها در زمستان لقب گیرد. او یکی از آخرین بازیکنانی بود که برانکو پیش از ترک ایران، به اردوی قرمز‌ها معرفی کرد.

منبع: ورزش سه

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.