سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

در هر شغلی فراز و نشیب وجود دارد

جهانبخش: زیر نظر پاتر پیشرفت کرده‌ام

جهانبخش: زیر نظر پاتر پیشرفت کرده‌ام

معتقدم زیر نظر پاتر پیشرفت زیادی کرده‌ام و امیدوارم که با عملکرد اخیرم این را نشان داده باشم. باید در بهترین سطح باشم تا هر وقت او بخواهد از من استفاده کند آماده باشم.

تمجید جهانبخش از پاتر

علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی تیم برایتون  می گوید که رابطه خوبی به عنوان مربی و بازیکن با گراهام پاتر سرمربی تیم دارد.  جهانبخش  بازیکن 27 ساله  ایرانی از رابطه‌ای  که از زمان ورود پاتر به عنوان سرمربی در ماه مه 2019 ایجاد شده راضی است. جهانبخش به وبسایت باشگاه برایتون می‌گوید: «رابطه من و پاتر به عنوان مربی و بازیکن واقعاً خوب است. من معتقدم که زیر نظر او پیشرفت زیادی کرده‌ام و امیدوارم که با عملکرد اخیرم این را نشان داده باشم. من در باشگاه با همه رابطه خوبی برقرار کرده‌ام. همیشه فراز و نشیب‌هایی وجود دارد، چرا که همه بازیکنان دوست دارند بازی کنند اما شرایطی مثل این در هر شغلی پیش می‌آید. پاتر با ما صحبت کرده و به ما کمک می‌کند که بتوانیم پیشرفت کنیم.»

جهانبخش در مورد اهدافش می‌گوید: «سعی می‌کنم هر روز در تمرین به مربی نشان بدهم که چقدر آماده بازی کردن هستم. واضح است که او تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند اما وظیفه من این است که خوب تمرین کنم و در بهترین سطح باشم تا هر وقت او بخواهد از من استفاده کند آماده باشم.»

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.