چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

امیلیانو مارتینز: جک گریلیش، لیونل مسی راست پا است

امیلیانو مارتینز: جک گریلیش، لیونل مسی راست پا است

امیلیانو مارتینز، دروازه بان استون ویلا در مصاحبه اخیر خود به تعریف و تمجید از هم تیمی اش، جک گریلیش پرداخته و او را با لیونل مسی مقایسه کرده است.

به گزارش ایران ورزشی، امیلیانو مارتینز در مصاحبه با TalkSport گفت:

گریلیش با استعدادترین بازیکنی است که تا به حال دیده ام. او هرگز توپ را از دست نمی دهد. وقتی گریلیش در حال دویدن است، همیشه آن حرکت به یک شوت در چارچوب یا یک کرنر به سود ما به پایان می رسد. او دو یا سه بازیکن را پشت سر می گذارد. وقتی گریلیش توپ را در اختیار دارد، من لیونل مسی راست پا را می بینم. شما نمی توانید توپ را از او بگیرید. او با استعدادترین بازیکن انگلیسی است و از این که بازی های بیشتری برای تیم ملی انگلیس انجام نداده است، تعجب می کنم.
مسی، مسی است. او بهترین بازیکن تاریخ است اما از نظر تمرینات، وقتی جک توپ را در اختیار دارد، بقیه نمی خواهند روی پای او تکل بزنند و به او احترام می گذارند. وقتی با مسی در تیم ملی تمرین می کنم هم به همین شکل است. هیچ کسی نمی خواهد او را لمس کند، او بازیکنان را به راحتی از پیش رو بر می دارد و با آن ها طوری رفتار می کند انگار که یک مانع مخروطی در تمرینات هستند. در استون ویلا نیز همه چیز در مورد جک به همین شکل است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.