یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

مورینیو: پست اینستاگرامی گرت بیل؟ این پست با احساس واقعی او در تضاد بود

مورینیو: پست اینستاگرامی گرت بیل؟ این پست با احساس واقعی او در تضاد بود

تیم های تاتنهام و منچسترسیتی فردا (شنبه) و در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال لندن، پس از شکست تاتنهام مقابل اورتون در جام حذفی، از ژوزه مورینیو درباره علت غیبت گرت بیل سوال شد و او اذعان کرد که این وینگر ولزی به دلیل عدم آمادگی کافی در این مسابقه غایب بود. این در حالی است که گرت بیل یک روز قبل از این مسابقه با انتشار پستی در اینستاگرام، از آمادگی بالای خود در تمرینات تاتنهام صحبت کرده بود. در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با منچسترسیتی، از مورینیو درباره پست اینستاگرامی گرت بیل سوال شد و این سرمربی پرتغالی پاسخ داد:

باید قبول کرد که پست اینستاگرامی او نیاز به توضیح دارد. تضادی بین پست اینستاگرامی گرت و واقعیت وجود داشت. از ابتدای فصل و در رابطه با تمامی مسائل، من سعی کرده ام تا همه چیز را خصوصی نگه دارم اما اکنون فکر می کنم باید در رابطه با این موضوع صحبت کنم. شاید این پست توسط او منتشر نشده باشد اما آن پست نشان می داد که گرت جلسه تمرینی بسیار خوبی را پشت سر گذاشته و کاملا آماده است، که این موضوع کاملا اشتباه است! پس از بازی با اورتون از من در این باره سوال شد و من هم واقعیت را گفتم. برای آخرین بار تکرار می کنم، او حالش خوب نبود و درخواست اسکن کرد. از او اسکنی گرفته شد اما در این اسکن هیچ اثری از مصدومیت و آسیب دیدگی نشان داده نشد. با این حال، گرت همچنان احساس ناخوشایندی داشت، بنابراین ما مربیان و کادر پزشکی نمی توانیم بر خلاف میل بازیکن عمل کنیم. به همین خاطر او برای بازی با اورتون آماده نبود، خیلی ساده است. اگر گرت برای بازی فردا آماده باشد، در ترکیب قرار خواهد گرفت.
از مورینیو درباره مدافعان تاتنهام سوال شد و او پاسخ داد:

قبل از هر چیزی باید به شما بگویم که اریک دایر در 20 مسابقه کار را از ابتدا آغاز کرده است، آلدرویرلد در 19 بازی در ترکیب ابتدایی قرار گرفته است و داوینسون سانچز نیز در 17 مسابقه در ترکیب ابتدایی حضور داشته است، بنابراین فرصت برابری برای همه مدافعان وجود داشته است. آن ها همیشه نمی توانند بازی کنند اما برای برخی بازیکنان جوان همچون جو رادون، اوضاع کمی متفاوت بوده است. 
از مورینیو سوال شد که آیا هری کین برای بازی فردا مقابل منچسترسیتی آماده خواهد بود و او پاسخ داد:

بله او در بازی مقابل اورتون 60 دقیقه بازی کرد و هیچگونه احساس ناخوشایندی نداشت. شاید فقط کمی در حرکات خود مشکل داشته باشد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.