دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

پیگیر مشکل شهرام هروی هستیم

فدراسیون ضعیفی نداریم

فدراسیون ضعیفی نداریم

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: من با سید شهرام هروی ارتباط دارم و ما پیگیر مشکل او هستیم.

به گزارش ایران ورزشی، سیدرضا صالحی امیری در حاشیه بازدید از فدراسیون‌های ورزشی در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: سیاستگذاری ما این بود با اعضای هیات اجرایی بازدیدی از فدراسیون‌ها داشته و به حل مشکلات آنها کمک کنیم. سلامت قهرمانان بحث مهم ماست.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: جلسه‌ای با وزیر ورزش داشتیم تا بتوانیم برای ورزشکاران واکسن تهیه کنیم. ما سال آینده ۶ رویداد را پیش رو داریم که سلامت ورزشکاران بسیار مهم است. ارزیابی اولیه ما این است که حداقل ۲۰ هزار دوز برای ۱۰ هزار ورزشکار نیاز داریم.

صالحی‌امیری خاطرنشان کرد: استراتژی ما سرمایه‌گذاری روی رشته‌های پرمدال مثل دوومیدانی، ژیمناستیک و ... است. هم وزارت و هم کمیته بودجه ویژه‌ای را به این فدراسیون‌ها اختصاص خواهد داد. من به شخصه به دوومیدانی در بازی‌های آسیایی آینده خوشبین هستم که بتواند جایگاه ما را تغییر دهد.

وی افزود: دولت در کمک به ورزش ایران ابایی ندارد، سازمان برنامه و بودجه و دولت تا الان از ما حمایت مالی داشته‌اند. امسال از مجلس انتظار داریم که ما را حمایت کنند تا بودجه بیشتری بگیریم. 

صالحی‌امیری در پاسخ به این سوال که از بین این فدراسیون‌ها کدامیک وضعیت بهتری داشت، خاطرنشان کرد: ما ارزیابی سالیانه خواهیم داشت، فدراسیون بدی نداریم و نمی‌توانیم بگویم فدراسیونی ضعیف است اما در یک کلاس هم نفرات مختلفی هستند که البته همه نمره قبولی می‌گیرند.

رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت کاراته و مشکل سید شهرام هروی، گفت: کاراته حتما باید برگردد و یکی از امیدهای ما در المپیک و بازی‌های آسیایی است. ما پیگیر مشکلات کاراته هستیم. هروی هم مربی ارزشمند ماست، من با او ارتباط دارم و ان شالله مشکل او حل خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.