چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

در بهترین فرم ممکن هستم. حتماً کادر فنی تیم ملی مرا زیر نظر دارند

زاهدی:رابطه خیلی خوبم با اللهیار در پیشرفت هر دوی‌مان مؤثر است

زاهدی:رابطه خیلی خوبم با اللهیار در پیشرفت هر دوی‌مان مؤثر است
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

شهاب زاهدی مهاجم ایرانی سابق تیم المپیک اوکراین به تیم زوریا رفت تا در این تیم مطرح اوکراینی بازیکنان ایرانی نقش پررنگ‌تری در موفقیت‌هایش داشته باشند. شهاب زاهدی که در تیم قبلی‌اش عنوان آقای گلی را کسب کرد و با رزومه قوی به تیم جدیدش پیوست از دلایل حضورش در تیم زوریا حرف می‌زند.

شهاب زاهدی مهاجم ایرانی سابق تیم المپیک اوکراین به تیم زوریا رفت تا در این تیم مطرح اوکراینی بازیکنان ایرانی نقش پررنگ‌تری در موفقیت‌هایش داشته باشند. شهاب زاهدی که در تیم قبلی‌اش عنوان آقای گلی را کسب کرد و با رزومه قوی به تیم جدیدش پیوست از دلایل حضورش در تیم زوریا حرف می‌زند.

چطور شد که به تیم زوریا پیوستی؟
مهمترین گزینه‌ها برای انتخابم این بود که در آن تیم بازی کنم ضمن اینکه آن تیم هم تیمی باشد که در لیگ اروپا بازی کند که تیم زوریا این فاکتورها را داشت. از سوی دیگر من می‌خواستم که در اوکراین باشم که همه این فاکتورها را تیم زوریا داشت به همین دلیل با وجود چند پیشنهاد دیگری که من داشتم تیم زوریا را در نهایت انتخاب کردم.
در حالی که تیم‌های مطرحی مانند شاختار و دینامو و چند تیم دیگر به تو پیشنهاد داده بودند چطور شد که تیم زوریا را انتخاب کردی؟
مهم نیست که از چه تیمی پیشنهاد داشته باشی بلکه مهم برنامه‌ای است که من برای پیشرفت و ادامه مسیر موفقم در ذهن و برنامه‌ام دارم و به نظرم در این مقطع و قسمت از زندگی‌ام تیم زوریا این شرایط را داشت و در واقع باشگاه خیلی خوبی است و سرمربی خیلی خوب و کار بلدی دارد که  دو سال سرمربی تیم وردربرمن بوده است. نکته دیگر اینکه بازیکنان خیلی باکیفیتی دارد که در کنار توانایی‌هایم خیلی دیده خواهد شد.
حضور اللهیار چقدر در انتخابت دخیل بود و فکر می‌کنی این موضوع چقدر می‌تواند به تو کمک کند؟
اللهیار را از قبل از اینکه با هم هم‌تیمی شویم می‌شناختم. رابطه خیلی خوبی با یکدیگر داشتیم که این مسأله خیلی می‌تواند به پیشرفت هر دو ما کمک کند. ضمن اینکه بیرون از زمین هم تایم فان زیادی داریم که صددرصد خیلی می‌تواند در پیشرفت و موفقیت هر دو ما خیلی مؤثر باشد.
برای زوریا چه جایگاهی را متصور هستی ضمن اینکه سرمربی‌تان هم یک مربی مطرح است که در این راه می‌تواند خیلی مؤثر باشد؟
از آنجا که عملکرد تیم زوریا فوق‌العاده بود سرمربی تیم در صدد جدایی بود اما خدا را شکر سرمربی تیم ماند. کسی که فکر می‌کنم خیلی می‌تواند به تیم ما کمک کند. شاید شما فکر کنید من در خصوص تیم و سرمربی‌مان بزرگنمایی می‌کنم اما اصلاً اینطور نیست و به ضرس قاطع می‌گویم که تیم ما حتی می‌تواند مدعی قهرمانی باشد و اگر امسال یک تیم شگفتی ساز باشد آن تیم زوریا خواهد بود.
قرارداد چهار ساله و بلندمدتی با تیم زوریا منعقد کردی، فکر نمی‌کنی این موضوع سد راه موفقیتت برای ادامه راه شود؟
مدت قرارداد نمی‌تواند اصلاً ارتباطی با برنامه و موفقیت یک بازیکن برای آینده‌اش داشته باشد و من هم برای عقد قرارداد چهار ساله‌ام قطعاً دلایلی داشته‌ام و با وجود عقد قرارداد چهار ساله اهداف بزرگتری دارم و حتماً به تیم‌های بزرگ‌تر هم فکر می‌کنم.
صحبت حضور و پیشنهاد مالی چند تیم ایرانی هم به تو مطرح بود. چطور شد که به این تیم‌ها نپیوستی؟
من کلاً به حضور در لیگ ایران فکر نمی‌کنم.
سرمربی تیم زوریا چقدر با سرمربی قبلی‌ات به لحاظ افکار و کار مربیگری متفاوت است؟
سرمربی تیم زوریا دو سال سرمربی وردربرمن بوده و با مربی قبلی‌مان قابل قیاس نیست. او با عملکردش توانایی خودش را نشان داده است که این مسأله برای خودم امتیاز بسیار مثبتی محسوب می‌شود که با ایشان کار می‌کنم و قطعاً در ادامه راه خیلی به من کمک خواهد کرد. من از لحظه‌ای که وارد باشگاه شدم انرژی مثبت را در تیم و باشگاهم دیدم و آن را احساس کردم.  انرژی مثبتی‌  که  احساس می‌کنم می‌تواند برای ادامه راه خیلی به من کمک کند و انگیزه مضاعفی برایم باشد.
در خصوص هوادارانتان چه صحبتی داری و با آدم‌ها چقدر ارتباط برقرار کرده‌ای؟
تیم زوریا واقعاً هواداران پرشور و دوست‌داشتنی دارد که حمایت بسیار خوبی از تیم دارند. آنها استقبال خوبی از حضورم داشتند و حتی در اولین روز حضورم در تمرینات ازدحام شد که خودم از این مسأله شوکه شدم. هواداران خوب برای باشگاه و بازیکنان بزرگترین پشتوانه هستند و خوشبختانه این فاکتور در بین هواداران تیم ما به شکل پر رنگی وجود دارد.
به عنوان آقای گل با رزومه‌ای قوی به تیم جدیدت پیوستی. آیا باز هم قادر به ادامه روند موفقیت و پایان رساندن فصل به عنوان آقای گل را داری؟
برای من مهم‌ترین نکته به برنده شدن و قهرمانی تیم‌مان باز می‌گردد و در کنار این دو موضوع اگر بتوانم آقای گل هم بشوم که واقعاً ارزشمند است و از آن استقبال خواهم کرد.
چرا با وجود درخشش در لیگ اوکراین و آقای گلی به تیم ملی دعوت نشدی؟!
به نظرم قطعاً کادر فنی تیم ملی عملکرد مرا زیر نظر دارد و خوشبختانه من در بهترین و آماده‌ترین فرم ممکن قرار دارم که ان‌شاءالله با دعوت به تیم ملی و پوشیدن پیراهن مقدس‌اش بتوانم به تیم ملی کشورم خدمت و ادای دین داشته باشم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.