چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

حسینی: آیا داور با نفت مسجدسلیمان کینه شخصی داشت؟

حسینی: آیا داور با نفت مسجدسلیمان کینه شخصی داشت؟

مجتبی حسینی، سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پس از شکست مقابل آلومینیوم با خبرنگاران صحبت کرد

به گزارش ایران وزشی، حسینی در ابتدا اظهار داشت:‌

نقطه عطف این بازی گلی بود که روی اوت بلند در بدترین دقیقه بازی خوردیم. بازی پایاپای بود. یک بازیکن آن ها جلوی دید گلر ما را گرفته بود و کمک داور پرچم زد. قانون می گوید وقتی کمک داور پرچم زده آفساد است و تنها کسی که صلاحیت دارد خودش است.
سرمربی نفت مسجدسلیمان تصریح کرد:

چرا این نظر برگشت نمی‌دانم از کارشناسان خواهش می‌کنند به ما کمک کنند من سوال کردم بازیکنی که در نقطه آفساید بایستد و دید دروازه بان را کور کند در آفساید قرار دارد حالا چگونه داور به خودش اجازه داده که این صحنه را آفساید نگیرد و نظر کمک را برگرداند؟ برایم عجیب است. متأسفانه این داور هم که مس کرمان بودیم تصمیمات بسیار جنجالی در بازی‌های حساسی که داشتیم گرفت؛ او محروم شد و دوباره در این بازی واقعاً یک تصمیم جنجالی گرفت و تأثیر مستقیم روی نتیجه بازی داشت چون بازی پایاپای بود هر دو تیم جنگنده، جوان و پرانرژی بودند.
وی افزود:

گل اول در این بازی تعیین کننده بود که متأسفانه این اتفاق افتاد. از کمیته داوران و مسئولین خواهش می‌کنم به این داور رسیدگی کنند. ما چه گناهی کردیم با کمترین امکانات و پول می‌جنگیم برای چه به این راحتی چنین اتفاقی برای ما می‌افتد؟ از مسئولین می‌خواهم به عملکرد این داور رسیدگی کنند. پارسال هم تصمیمات جنجالی گرفت و محروم شد امروز هم آمد این تصمیم را گرفت مگر می‌شود در آن شلوغی نظر کمک داور را رد کنید؟ تنها کسی که صلاحیت دارد کمک داور است پس باید به نظرش احترام می‌گذاشت و این کادو را به حریف‌مان نمی‌‌داد، جای تأسف دارد.
حسینی اضافه کرد:

در مورد مسائل فنی هم نمی‌شود صحبت کرد. دو تیم پایاپای بازی می‌کردند و گل اول واقعاً تعیین‌کننده بود و در نیمه دوم بچه‌های ما زحمت کشیدند درست است شروع بدی داشتیم و یک گل بد دیگر خوردیم. اما در ادامه توانستیم یک گل بزنیم و فشار زیادی بیاوریم اما متأسفانه نتوانستیم گل تساوی را بزنیم باز هم خواهش می‌کنم مسئولان کمیته داوران به این مسئله رسیدگی کنند.
سرمربی  نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه گفته می‌شود داور فیلم صحنه را دیده است، عنوان کرد:

نه، ما که VAR نداریم؛ من نمی‌دانم، وقتی این اتفاق می‌افتد نظر کمک داور مهم است و فقط او صلاحیت دارد که در آن شلوغی تشخیص بدهد جای بازیکنان کجا است. واقعاً صحنه شلوغی بود. من فیلم صحنه را با دوربین دستی که آن آنالیزورمان می‌گیرد دیدم، کاملاً بازیکن سبزپوش جلوی دروازه‌بان ما بود و پشت همه بازیکنان ما؛ من به یک داور هم زنگ زدم و سؤال کردم گفتم این صحنه‌ها آفساید است یا خیر، او گفت این صحنه آفساید است چون بازیکن در مسیر توپ بوده و جلوی دید دروازه‌بان ما را گرفته بود.
وی افزود:

من نمی‌دانم چرا به راحتی تصمیم کمک خودش را نقض می‌کند واقعاً برایم عجیب بود این داور صلاحیت نداشت سال قبل هم ضربه‌های بدی به ما زد نمی‌دانم کینه شخصی دارد که چنین داوری بحث‌برانگیزی را انجام داد؟ ان‌شاءالله کمیته انضباطی و کمیته داوران رسیدگی کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.